December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

10 najlepszych hurtowni biżuterii we Francji

jewelry wholesaler

hurtownia biżuterii

Jeśli chcesz założyć firmę jubilerską we Francji, świetna hurtownia biżuterii może ci bardzo pomóc. Oto lista 10 najlepszych hurtowych dostawców biżuterii we Francji.

Nihaojewelry oferuje wysokiej jakości hurtową biżuterię i akcesoria modowe właścicielom sklepów jubilerskich we Francji i na całym świecie. Jako profesjonalna hurtownia biżuterii, Nihao oferuje ponad 200 000 sztuk biżuterii do odsprzedaży, w tym biżuterię damską, męską i dziecięcą. Możesz także wybierać według materiału, a także według kategorii.

Nihaojewelry francja

Cechy:

  1. Szeroka gama produktów. Kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, biżuterię do ciała i biżuterię do piercingu można znaleźć na stronie. I każdego dnia pojawiają się nowe produkty.
  2. Przystępne ceny hurtowe. Produkty Nihaojewelry są tanie i nie jest wymagana minimalna kwota zamówienia.
  3. Produkty wysokiej jakości. Cała biżuteria jest sprawdzana przez profesjonalny zespół kontroli jakości, a jakość jest gwarantowana.

MOQ: 1 kawałek

Cena £: Do 10€.

Przeczytaj przewodnik po zakupach Nihaojewelry:

Jak korzystać z Nihaojewelry.com – Kompletny przewodnik

Grossiste-bijouxmode

Bijouxmode to doświadczona francuska hurtownia biżuterii z ponad 6000 sztukami w magazynie. Oferta firmy obejmuje biżuterię ze stali, biżuterię srebrną, biżuterię pozłacaną, biżuterię ceramiczną oraz biżuterię z kamienia naturalnego. Możesz łatwo znaleźć produkty, które chcesz na tej hurtowej stronie internetowej.

Grossiste-bijouxmode

Cechy:

1. Codziennie oferujemy nowe kolekcje biżuterii

2. Darmowa dostawa we Francji, Belgii i Hiszpanii od 60€

3. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

MOQ: 1 kawałek

Cena £: Do 10€.

Grossiste-fournisseur

Grossiste-fournisseur to europejska hurtownia specjalizująca się w tworzeniu, produkcji, imporcie i dystrybucji biżuterii oraz akcesoriów modowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Firma, która powstała w 2007 roku, produkuje własne produkty i importuje je z Chin, aby zaoferować swoim klientom produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Nieustannie szukają najnowszych trendów na stale zmieniającym się rynku i sprzedają szeroką gamę akcesoriów, takich jak biżuteria, akcesoria do włosów, okulary przeciwsłoneczne, torby i wiele innych po cenach hurtowych.

Grossiste-fournisseur

Cechy:

1. Nowe produkty są dodawane co tydzień

2. Wysyłka na cały świat

Minimum Order Auchwyt: 200€

Ważne jest, aby pamiętać, że ta hurtownia biżuterii obsługuje tylko klientów komercyjnych.

Capricieuse-grossiste

Capricieuse to serwis B2B przeznaczony dla profesjonalistów. Platforma hurtowa koncentruje się na oferowaniu modnych, wysokiej jakości produktów w niskich cenach, w tym kolczyków, opasek na rękę, naszyjników, pierścionków, biżuterii z kamienia naturalnego, obrączek, szalików, czapek i wielu innych.

Capricieuse-grossiste

Cechy:

1. Oferowanie modnych przedmiotów w różnych stylach i materiałach dla wysokich zysków.

2. Bezpłatna dostawa Colissimo 24/48 godzin przy zakupach powyżej 180 €.

Accessoiresengros

Accessoiresengros specjalizuje się w sprzedaży hurtowej biżuterii i akcesoriów modowych online. Elegancka, modna i modna biżuteria jest tania i stale aktualizowana. Pozyskują wysokiej jakości produkty z fabryk partnerskich dla swoich klientów i oferują bezpośrednie ceny fabryczne. Oprócz biżuterii damskiej, męskiej i dziecięcej Accessoiresengros oferuje również szaliki, broszki, paski i inne modne akcesoria.

Accessoiresengros

Cechy:

1. 48 godzin dostawy na terenie Francji!

2. Kolekcja biżuterii jest aktualizowana co dwa tygodnie.

Rtryb eferencji

Reference-mode.com to strona internetowa dla profesjonalistów zajmujących się sprzedażą biżuterii kostiumowej i hurtowych akcesoriów modowych online. Firma została założona w 2007 roku i ma siedzibę we Francji. Mają ponad 30-letnie doświadczenie w biżuterii kostiumowej i akcesoriach modowych oraz mają lokalne butiki z akcesoriami modowymi. Oferują szeroką gamę produktów, w tym biżuterię, akcesoria, zegarki, torby i wiele innych.

Tryb odniesienia

Grossiste-aubervilliers

Grossiste Aubervilliers pozyskuje dla swoich klientów wysokiej jakości produkty z hurtowni, hurtowni i zakładów produkcyjnych po bardzo dobrych cenach, w tym hurtowe pierścionki, kolczyki, bransoletki i naszyjniki.

Grossiste-aubervilliers

Cechy:

  1. Rabaty udzielane są proporcjonalnie w zależności od zakupionego wolumenu. Im więcej kupisz, tym lepszy rabat!
  2. Dostawa w ciągu 72 godzin roboczych.

Mminimalna kwota zamówienia: 35€ (bez VAT). Brak minimalnego zamówienia

Faire

Faire to internetowa platforma hurtowa, która łączy niezależnych sprzedawców detalicznych i marki z całego świata. Na tej internetowej platformie hurtowej możesz zaopatrywać się w hurtową biżuterię od dostawców z różnych krajów.

Hurtownia biżuterii faire

Cechy:

1. Szeroka gama produktów. Na Faire znajdziesz hurtową biżuterię z różnych krajów.

2. Dostępne sugerowane ceny detaliczne.

Bijouxgros

Bijouxgros ma ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej biżuterii, oferując szeroką gamę biżuterii kostiumowej i biżuterii z metali szlachetnych. Są zaangażowani w dostarczanie oryginalnej i modnej biżuterii, ale także produkują niestandardową biżuterię w swojej fabryce w Chinach na Twoje życzenie. Głównymi produktami Bijouxgros są biżuteria z piercingiem, biżuteria z kamienia naturalnego i biżuteria pozłacana.

Bijouxgros

Cechy:

  1. Dostawa 48 godzin.
  2. Im więcej kupisz, tym wyższy rabat.

Vanille-kreacje

Vanille creations oferuje hurtową biżuterię, akcesoria i elementy wystroju domu. Możesz wybrać z witryny w zależności od grupy osób, materiału produktu lub okazji świątecznych. Niektóre produkty sprzedawane są po kilkanaście.

Kreacje waniliowe

Cechy:

  1. Z 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży hurtowej biżuterii. I mają salony w Brendzie, Kévin i Bernard.
  2. Nowe produkty oferowane są co tydzień.

To wszystko dla 10 najlepszych hurtowni jubilerskich we Francji. Jeśli masz więcej sugestii, skomentuj poniżej!Wyświetlenia posta:
88