May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

10 najlepszych zapachów do kąpieli i pielęgnacji ciała dla czystej nostalgii

Żywe wspomnienie, które mam z lat gimnazjum, zmierza do centrum handlowego z moimi przyjaciółmi (mini plecak w holu i motylkowe spinki we włosach). Przesiadywaliśmy godzinami, kupując przekąski w foods court, przymierzając ubrania w Soaked Seal, Abercrombie i Permanently 21, a potem, oczywiście, udając się do Bathtub and System Functions, by zanurzyć się w perfumach, balsamach i jeszcze. Mimo że miałam w domu cały zestaw produktów do ciała, wciąż znajdowałam coś nowego do kupienia. Musiałem kupić coś na następną szkolną potańcówkę, hangout itp., dobrze? Jeśli cokolwiek z tego odzwierciedla twoje własne doświadczenia z gimnazjum – to były czasy, prawda?

Chociaż wielu z nas może nie spędzać już godzin w centrum handlowym lub nawet mieć łazienki pełnej produktów Bath and System Functions, musimy przyznać kredyt tam, gdzie jest należny. Produkty są mocne – a marka ma kilka niesamowitych klejnotów. A najlepsze jest to, że Tub and Human body Will work wciąż ma niektóre zapachy, na których wielu z nas dorastało. Więc jeśli kiedykolwiek masz ochotę na nostalgiczną podróż w głąb linii pamięci, gorąco sugeruję spryskanie ulubionym klasycznym zapachem.

Chcesz odświeżyć swoją pamięć tym, co marka ma do zaoferowania? Poprosiłem moich kolegów redaktorów, aby podzielili się swoimi absolutnie ulubionymi zapachami. Powiedzieć, że wspominanie było tremendous zabawne, byłoby niedopowiedzeniem. Spójrz na niektóre z ich ulubionych poniżej i kilka nowych, aby mieć je na swoim radarze.