May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

12 najlepszych podkręcających tuszów do rzęs, które nie spływają płasko

Gdybym mogła do końca życia nosić tylko jeden rodzaj produktu do makijażu, byłby to tusz do rzęs. To pierwszy produkt, którego użyłam, i naprawdę jest to jedyny przedmiot do makijażu, na którym jestem najbardziej fanatyczny. (Mam zdrową kolekcję co najmniej 50.)

To powiedziawszy, to naprawdę sztuczka, aby znaleźć tusz do rzęs, który z powodzeniem podkręci i uniesie moje długie, proste rzęsy. Uwielbiam i doceniam naturalną długość, z jaką się urodziłam, ale z tym błogosławieństwem przychodzi przekleństwo głęboko podatnej na opadanie grzywki. Więc chociaż uwielbiam też tusze do rzęs, które zachwalają długość, objętość i wyrazistość, moim głównym zmartwieniem jest zawsze podkręcanie. I niestety większość maskar, które wypróbowałem przez lata (nawet zanim zostałam redaktorem kosmetycznym) spada katastrofalnie płasko. Istnieje poważna strategia, jeśli chodzi o opracowywanie najlepszych podkręcających tuszów do rzęs i chociaż nie jestem ekspertem w zakresie chemii, produkcji ani projektowania, zauważyłem pewne spójne motywy w projektowaniu pędzli, konsystencji i składnikach. (Na przykład ciężkie, nadmiernie mokre tusze do rzęs po prostu nigdy nie będą twoim przyjacielem, jeśli pragniesz satysfakcjonującego uniesienia i podkręcenia za pomocą różdżki.)

Ponieważ z pasją szukam, testuję i polecam najlepsze podkręcające tusze do rzęs w branży kosmetycznej, przygotowałam listę niezawodnych opcji dla każdego, kto kiedykolwiek był przekonany, że ich rzęsy są odporne na podkręcanie. Przewijaj dalej! Twój najlepszy tusz do rzęs podkręcający rzęsy czeka na Ciebie tuż poniżej, wraz z niektórymi z moich ulubionych produktów poprawiających wygląd oczu, które można sparować z każdym z nich.