May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

15 najlepszych ofert próżniowych Prime Day, które nie są do bani: Dyson, Roomba i więcej

Teraz, gdy zaktualizowałeś wszystkie swoje gadżety (dzięki ofertom Primary Working day dotyczącym technologii), nadszedł czas, aby skupić się na czymś bardziej istotnym: odkurzaczach. Jeśli ostatnio zaniedbałeś swoje podłogi, dywany i dywany, lepiej uwierz, że nadszedł czas na odkurzanie. Na szczęście Primary Working day przyniósł mnóstwo ofert na odkurzacze – zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe – oraz radosne, ale dystopijne odkurzacze robotów. Niektóre z tych ofert obniżają ceny do rekordowo niskiego poziomu. To znaczy, jeśli nie zaczniesz działać teraz, prawdopodobnie nie dostaniesz tak dobrej oferty aż do Czarnego Piątku. I kto wie, co stanie się z Twoimi podłogami od teraz do tego czasu.

Istnieją umowy dotyczące wszystkich zwykłych podejrzanych – Roomba, Bissell i Shark – a także tych, które naprawdę powinieneś znać, takich jak Samsung (tak, producenci telewizorów) i Eufy. Dyson nie prowadzi żadnych transakcji na Amazon, ale jeśli przejdziesz na jego stronę internetową, szczyt odkurzaczy organizuje własne wydarzenie oszczędnościowe. W przeciwnym razie trzymaj się Amazon Prime, ponieważ te oszczędności absolutnie nie są do bani.

Dla każdej innej wartościowej oferty, którą znaleźliśmy, przejdź do naszej ogromnej listy najlepsze oferty Primary Working day 2022 ma do zaoferowania. Ponadto upewnij się, że otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zakupów naszych redaktorów od tego miejsca i zasubskrybuj GQ poleca biuletyn.

Wszystkie produkty prezentowane na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.