December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

25% zniżki na zakup Kohla dla nauczycieli i personelu szkolnego (tylko w ten weekend)

mężczyzna stojący przed sklepem kohls

Oszczędności trwają w sesji u Kohla! 🍎✏️

Do 17 lipca nauczyciele i pracownicy szkoły powinni pospieszyć się do Twojego lokalnego Sklep Kohla jak oni oferują 25% zniżki na cały zakup po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej przy kasie tak łatwo!

Możesz to również wydrukować karnet na zakupy w sklepieale pamiętaj, że ta ekskluzywna oferta jest ważna tylko w sklepie!

Jeśli jesteś nauczycielem z własnymi dziećmi w domu, to będzie idealny czas na małe zakupy z okazji powrotu do szkoły. Dzieciw tym duże oszczędności na buty, plecakii wiele więcej, więc są gotowe na pierwszy dzień!

Nie jesteś pedagogiem?

Do 24 lipca możesz zdobywać punkty 20% zniżki na cały zakup kiedy używasz kodu promocyjnego 20% TANIEJ lub wydrukuj to karnet na zakupy w sklepie.

Również do 24 lipca Posiadacze kart Kohla mogą uzyskać dodatkowe 30%, 20% lub 15% zniżki na zakup karty Kohl. Gotowy do rejestracji? Nowy Posiadacze kart Kohl’s również uzyskują 35% zniżki na pierwszy zakup tutaj aplikować już dziś!

kobieta trzymająca i wskazująca na gotówkę Kohla

Zarabiaj też gotówkę Kohla!

Dodatkowo do 24 lipca zdobędziesz punkty 10 USD gotówki Kohla za każde wydane 50 USD. Twoja gotówka Kohla będzie dostępna w dniach 25-31 lipca.

Co więcej, Kohl’s zawsze oferuje bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o wartości zaledwie 35 USD+ i imponujących wyprzedaż oferty abyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej! To idealny czas, aby DUŻO zaoszczędzić na letnich przedmiotach do domu, nowej odzieży, pościeli i mnóstwie pomysłów na prezenty na nadchodzące specjalne okazje!

(Dzięki Aniu za pisząc do nas tę ofertę!)