May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

4 lipca Aktywizm i inspiracja

Zacznijmy 4 lipca piosenką! Kliknij poniższy url, aby zobaczyć potężną adaptację „My Country ‘Tis of Thee” Reiny del Cid.

„Kraina dystopii/
Krótkowzroczność religijna”.

Ci z Was, którzy są w Nowym Jorku i nie mają planów w bardzo w najbliższej przyszłości może dołączyć do mnie na tym marszu na Brooklynie dzisiaj o 17:00.

Nie w Nowym Jorku lub w inny sposób niedostępny? Nie martw się! W moim najnowszym mam tygodniowe opcje aktywizmu dla ludzi w Nowym Jorku i całym kraju Niepodzielny Aktywuj NYC biuletyn Informacyjny.

PRZECZYTAJ Publication I PRZYJDŹ SIĘ DO AKTYWACJI!

Na froncie edukacyjnym nie ma lepszego czasu na przeczytanie (lub ponowne przeczytanie) słynnego przemówienia męża stanu, mówcy i abolicjonisty Fredericka Douglassa z 4 lipca. Jeśli jesteś bardziej słuchaczem niż czytelnikiem, masz szczęście, ponieważ możesz usłyszeć, jak czyta go James Earl Jones.

JAMES EARL JONES CZYTA PRZEMOWĘ DOUGLASS.

Ilekroć sam ponownie czytam tę przemowę, jeden jej factor zawsze uderza mnie inaczej niż ostatnim razem, w zależności od bieżących wydarzeń. Dziś jest to ten fragment:

W stanie Wirginia popełnione są siedemdziesiąt dwie zbrodnie, które, jeśli zostaną popełnione przez czarnego człowieka (niezależnie od tego, jak bardzo jest ignorantem), podlegają karze śmierci podczas gdy tylko dwie takie exact same zbrodnie poddadzą białego człowieka podobnej karze.

Jak niewiele się zmieniłoi jak ciężko musimy walczyć! Ale nie rozpaczaj. Jak powiedziała Coretta Scott King: „Wolność nigdy nie jest tak naprawdę wygrana. Zarabiasz i wygrywasz w każdym pokoleniu.” Wygrajmy.