May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Amazon oferuje kupującym buty wirtualną przymierzalnię

Kupowanie butów on-line staje się nieco łatwiejsze, przynajmniej jeśli klient robi zakupy on line w Amazon Vogue.

Zgodnie z komunikatem prasowym sprzedawca omnikanałowy oferuje nabywcom obuwia możliwość wirtualnej przymierzania, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, aby pomóc klientom wizualizować wygląd butów pod każdym kątem.

Klienci korzystający z aplikacji zakupowej Amazon na iOS mogą wykorzystać tę technologię do wizualizacji tysięcy stylów sneakersów takich marek, jak New Balance, adidas, Reebok, Puma, Superga, Lacoste, Asics i Saucony.

Klienci mają również możliwość zrobienia zdjęcia swojej wirtualnej przymierzalni i udostępnienia zdjęcia znajomym w mediach społecznościowych, klikając ikonę udostępniania.

„Celem Amazon Style jest tworzenie innowacyjnych doświadczeń, które sprawią, że zakupy mody on the web będą łatwiejsze i przyjemniejsze dla klientów” – powiedział w komunikacie Muge Erdirik Dogan, prezes Amazon Trend. „Cieszymy się, że możemy wprowadzić wirtualną przymiarkę butów, aby klienci mogli przymierzyć tysiące stylów znanych i kochanych przez siebie marek w dogodnym dla nich miejscu. wzbogacić doświadczenie i rozszerzyć na więcej marek i stylów”.