May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Ardazaei wprowadza Midnight w kolekcji Persian Garden

Luksusowa marka odzieży damskiej Ardazaei wprowadziła na rynek „Midnight in the Persian Garden”, kolekcję strojów wieczorowych z czerwonymi dywanami i sukienkami koktajlowymi, krawiectwem, biżuterią i dodatkami.

W tym, co firma nazywa „poetycką odą do transcendentnego piękna natury”, „Północ w perskim ogrodzie” ma na celu uhonorowanie złożonych systemów inżynieryjnych wymaganych do tworzenia przestrzeni za pomocą skomplikowanych technik couture: marszczenia, plisowania, haftu i aplikacji.

W kolekcji pojawiają się powracające odniesienia do róży perskiej i tulipana papugi, z kwiatami informującymi sylwetki, trójwymiarowymi formami rzeźbiarskimi i misternie haftowanym żakardem.

Kolekcja powstaje we Francji we współpracy z rzemieślnikami couture.

Bahareh Ardakani, założyciel i dyrektor kreatywny ArdAzAei, powiedział: „Szukałem długotrwałego piękna i szacunku dla natury, które znajdziesz w perskim ogrodzie, a niektóre z nich sięgają już 4000 lat p.n.e.

„Jest to odzwierciedlone w naszych staraniach o certyfikację części naszej kolekcji zgodnie z World-wide Natural and organic Textile Normal (GOTS) i dlaczego ta kolekcja jest produkowana we Francji z wiodącymi krajowymi rzemieślnikami couture. Każdy szczegół jest cenny i chcemy w najmniejszym szczególe oddać uczucie spaceru po perskim ogrodzie o północy”.