May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Beyoncé przedstawia grafikę swojego nowego albumu „Renaissance”

Beyonce odsłoniła okładkę swojego nowego albumu renesans. Na obrazie siedzi na świecącym koniu.

Fani zauważyli, że obraz jest podobny do dziewiętnastowiecznego obrazu Johna Colliera Lady Godiva, a także przypomina fotografię Bianki Jagger na koniu w Studio 54.

Poniżej znajdziesz okładkę Renaissance. W notatce dołączonej do grafiki Beyoncé napisała:

„Stworzenie tego albumu dało mi miejsce, w którym mogłem marzyć i znaleźć ucieczkę w strasznym dla świata czasie. Dzięki temu czułem się wolny i pełen przygód w czasach, gdy niewiele się ruszało. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądu. Miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć, uwalniać, czuć wolność. To była piękna podróż eksploracyjna. Mam nadzieję, że ta muzyka sprawia Ci radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do uwolnienia się. Ha! I czuć się tak wyjątkowym, silnym i seksownym jak ty”.

renesans to pierwszy solowy album studyjny Beyoncé od czasu wydania Lemonade z 2016 roku. Nowy LP – ukazuje się 29 lipca – jest prowadzony przez singiel „Złam moją duszę”.

Chociaż lista utworów i dalsze szczegóły są obecnie niedostępne, lista iTunes Retailer pokazuje, że album zawiera 16 utworów. Dostępne są już zamówienia na winyle i płyty CD w przedsprzedaży.