May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Bezpieczne z założenia — koncentracja na handlu detalicznym

Aby zapewnić bezpieczeństwo pieszych, systemy automatycznych drzwi przesuwnych TORMAX można wyposażyć w pełnoszklaną szybę, za którą skrzydło drzwi może się zagłębić w miarę otwierania się wejścia. Eliminuje to ryzyko ingerencji lub zablokowania mechanizmu drzwi przesuwnych przez kogokolwiek, umożliwiając natychmiastowe otwarcie, gdy ludzie zbliżają się do drzwi.

Aby wejście wyglądało elegancko, osłona kieszeni jest wyposażona w zamykany zawias, który umożliwia szybkie otwarcie w celu łatwego czyszczenia i usunięcia nagromadzonych zanieczyszczeń.

Reklama:

„Bez ekranu, jeśli ktoś na przykład opiera się o panel boczny, gdy drzwi się otwierają”, wyjaśnia Simon Roberts, dyrektor zarządzający TORMAX British isles Ltd, „czujniki na zewnętrznej krawędzi skrzydła wychwytują przeszkodę i powodują drzwi zatrzymały się i powróciły do ​​pozycji zamkniętej.

Jest to oczywiście nieprzydatne dla osób przechodzących przez drzwi, ponieważ czujniki na wewnętrznej krawędzi reagują na przeszkodę w drzwiach i próbują ponownie otworzyć.

W szczególnie ruchliwych miejscach, takich jak centra handlowe i szpitale, ekran kieszonkowy może znacznie poprawić przepływ pieszych do i z budynku, jednocześnie chroniąc osoby znajdujące się po obu stronach drzwi. Estetycznie również starannie wykańcza drzwi, tworząc eleganckie i minimalistyczne wejście, które jest bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

www.tormax.pl

Reklama