May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Biżuteria i akcesoria inspirowane zwierzętami z mosiądzu i srebra autorstwa CoppertistWu

Coppertist.wu to grupa amerykańskich rzemieślników, którzy specjalizują się w niesamowitej biżuterii i dodatkach z litego metalu. Ich projekty inspirowane zwierzętami są cudownie misterne, jak widać z wyboru moich ulubionych.

Te projekty są wykonane techniką odlewania w wosku traconym, co oznacza, że ​​oferują również niestandardowe usługi dla innych metali oprócz mosiądzu i srebra.

Istnieje wiele wspaniałych nowości, takich jak amulet szablozębny, pudełko z krabem, uchwyt na telefon z ośmiornicą i kostka z biedronką! Zawieszki można wykorzystać jako zawieszki, a także jako ozdobę breloczków i torebek.

Jednym z bardziej nietypowych projektów jest uroboros – wąż pożerający swój ogon. To stary symbol mający korzenie w starożytnym Egipcie, przedstawiający cykl życia, śmierci i odrodzenia.

Krab Box

Zacisk krokodylkowy

Konik polny szpilka

Kości biedronkowe

Urok/wisiorek z brelokiem Ouroboros

Zanim pójdziesz:

Ujawnienie

Ten web site może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie same bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________