December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Charles Nobel przygląda się ekspansji z okazji 50-lecia

Rodzinny i prowadzony przez rodzinę biznes jubilerski, Charles Nobel świętuje swoje 50-lecie i powiedział, że koncentruje się na ulepszeniu swojej oferty biżuterii diamentowej w przyszłości.

Firma New Milton została założona w 1972 roku przez Keitha i Jenny Bollard, a para przeniosła się z północnej Anglii, aby realizować wspólne ambicje zawodowe.

Oryginalny sklep Charlesa Nobla znajdował się na tej samej ulicy, w którym jest dzisiaj, w New Milton.

Jenny Bollard powiedziała: „Mój mąż zawsze pracował w jubilerstwie, prowadząc sklepy dla różnych hurtowników, niezależnych company i H. Samuela na wczesnym etapie. Zawsze kochał emocjonalną stronę branży, tworząc coś, co ludzie mogą cenić przez wiele lat – i uznał, że personalizacja jest kluczem do stworzenia naprawdę wyjątkowego produktu.

„Oddanie Keitha branży było zaraźliwe i zanim się zorientowałem, byłem całkowicie zanurzony. Widziałem również na własnej skórze wartość szytych na miarę doświadczeń detalicznych, pracując w przeszłości jako freelancer na różnych stanowiskach obsługi klienta.

Dodała: „Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Keitha i naszym połączonym zainteresowaniom zdecydowaliśmy się założyć własną, niezależną firmę jubilerską w tętniącym życiem mieście targowym Hampshire. Chcieliśmy mieć silną społeczność, w której wiedzieliśmy, że możemy zbudować pozytywną reputację i stworzyć klientów na całe życie”.