May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Charlotte Tilbury Glow Toner Review 2022

*Linki oznaczone gwiazdkami to linki afiliacyjne, które pomagają Ree w pokryciu kosztów prowadzenia bloga

Nowy Charlotte Tilbury Glow Toner został wprowadzony na rynek i testowałem go. Jest to produkt bezkwasowy, który działa tonizująco i promuje odnowę skóry. Oto, co musisz wiedzieć.

Kiedyś tonery, których używano, były w dużej mierze oparte na alkoholu (pamiętasz ten Clinique, który sprawiłby, że poczułbyś się pijany, gdybyś go powąchał?!), ale teraz dostępne są znacznie łagodniejsze formuły, takie jak Charlotte Tilbury Glow Toner.

Tak, etap Tonera jest zwykle etapem balansowania, podczas gdy Essence jest etapem nawilżającym. W rutynie byłoby to: Cleanser, Toner, a następnie Essence.

Moja recenzja Charlotte Tilbury Glow Toner

Charlotte Tilbury Glow Toner
Charlotte Tilbury Glow Toner

To nie jest pełna recenzja jako taka, ponieważ wypróbowałem to tylko przez kilka dni, ale przyjrzałem się składnikom, celom produktu i na tej podstawie przedstawiam swoje przemyślenia znalazłem to na mojej skórze. Brałem też pytania z Instagrama i odpowiadałem na nie, więc myślę, że to będzie przydatne.

Charlotte Tilbury Glow Toner
Charlotte Tilbury Glow Toner

Toner Charlotte Tilbury Glow ma delikatną mleczną konsystencję, którą bardzo lubię. Nie jest to jasne rozwiązanie jak wiele tradycyjnych toników i uwielbiam to, że zawiera niacynamid, który moja skóra bardzo lubi i świetnie sprawdza się na rozszerzonych porach.

Ponieważ został opracowany do użytku jako klasyczny tonik, a nie esencja, używam go jako etapu po oczyszczeniu, rozprowadzam go na waciku, a następnie wycieram czystą, suchą skórę.

Można go również stosować bezpośrednio na skórę, rozpryskując kilka kropel na dłonie i dociskając do skóry, ale uważam, że to sprawia, że ​​jest mniej skuteczny w „tonowaniu” i usuwaniu ostatnich śladów środka myjącego i zanieczyszczeń.

Uważam, że działanie wacika przesuniętego po skórze zapewnia, że ​​skóra jest całkowicie czysta i gotowa na kolejne kroki po tonowaniu.

Charlotte Tilbury Glow Toner
Charlotte Tilbury Glow Toner

Czy nadaje się do skóry wrażliwej?

Jest to nieco trudne, ponieważ ponieważ nie zawiera kwasów, został opracowany tak, aby był łagodniejszy niż klasyczny tonik złuszczający i pod tym względem powinien być dobry, jeśli jesteś wrażliwy.

Jednak powiedziawszy to, nie zawiera kwasów, ale zawiera zapach. Więc jeśli jesteś szczególnie wrażliwy na zapach, to może nie być dla Ciebie. Zawiera również formę alkoholu, Alkohol Benzylowy, którego podstawową funkcją jest działanie jako konserwant, ale jest uważany za minimalnie uczulający.

Czy zawiera zapach?

TAk. Zapach (perfumy) zajmuje 13. miejsce na liście składników. Znacznie niżej na liście składników znajduje się również LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, CITRAL, EUGENOL, stosowany jako zapach niskopoziomowy.

Ma podobny zapach do większości kosmetyków do pielęgnacji skóry Charlotte Tilbury – jest to rodzaj kwiatowego zapachu, do którego przyzwyczaisz się, jeśli będziesz używać innych produktów do tomografii komputerowej.

Czy pozostawia tłuste uczucie?

Uważam, że naprawdę dobrze się wchłania i wydaje się znikać w skórze. w ogóle nie jest lepki.

Jak sprawia, że ​​skóra się czuje i wygląda?

Jest naprawdę przyjemny i orzeźwiający i świetnie, że nie ma w nim kwasu, ponieważ myślę, że tak łatwo jest go przypadkowo nadużywać. Nie zapewnia tak tremendous nawilżenia, jak esencja, ale ma być tonikiem, a nie esencją.

Mimo, że daje bardzo lekki blask, nie dostanę blasku skóry, który uzyskam, jeśli użyję esencji, która ma na celu nawilżenie skóry oraz naprawdę ją wygładzić i ujędrnić. Jeśli jesteś zainteresowany, jedną z najlepszych esencji, jakich użyłem, jest Esencja EGF Bioeffect* który rozświetla i głęboko nawilża spragnioną skórę.

Czy to wysycha?

W ogóle nie uważam tego za wysychanie. Jeśli już, to dodaje lekką warstwę nawilżenia, jednocześnie równoważąc skórę.

Czy można go stosować codziennie?

Tak, toner Charlotte Tilbury Glow został zaprojektowany do codziennego użytku zarówno rano, jak i wieczorem. Powiedziałbym, że jeśli chciałbyś używać go tylko raz dziennie, to pora nocna byłaby najbardziej odpowiednia dla naprawdę dokładnego procesu oczyszczania.

Jak złuszcza się bez kwasu?

Formuła zawiera kilka składników zaprojektowanych tak, aby przyspieszyć naturalny proces złuszczania skóry bez dodatku kwasowych złuszczaczy. Istnieje wyciąg z opuncji figowej (złuszczający), który zwiększa naturalne złuszczanie, a także peptyd, który przyspiesza wymianę komórek. Zobacz kluczowe składniki powyżej, aby uzyskać więcej informacji.

Gdzie w swojej rutynie powinieneś go używać?

Toner Charlotte Tilbury Glow został zaprojektowany jako etap po oczyszczeniu. Należy oczyścić skórę, a następnie nałożyć na suchą skórę. Następnie możesz postępować zgodnie z normalnymi krokami. Esencja przy stosowaniu, serum, krem ​​nawilżający, SPF (dzień).

Zawsze szukam etapu tonizującego po oczyszczeniu, który nie jest kwasem, ale też nie jest wodą micelarną, więc dla mnie pasuje to do rachunku. Powiedziawszy to, ma bardzo podobną funkcję do Tonik równoważący skórę Paula’s Selection*, który zawiera niacynamid wysoko na liście składników i jest o wiele tańszy.