May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Chlöe Wears Black Nicolas Jebran Gown at the BET Awards

Podczas gdy Chlöe pozostaje względnie matką, gdy jej długo wyczekiwany debiutancki album ukazuje się, kontynuuje udoskonalanie swojego osobistego stylu na czerwonym dywanie. Na 2022 Wager Awards, 26 czerwca, piosenkarka „Have Mercy” miała na sobie czarną suknię od Nicolasa Jebrana z wycięciami wzdłuż klatki piersiowej i cekinowymi ozdobami w całym tekście. Jeśli chodzi o akcesoria, poszła ze srebrnymi i diamentowymi kolczykami i pasującą bransoletką na prawym nadgarstku.

Na InstagramChlöe otworzyła o tym, jak czuła się przed wielkim wydarzeniem, zwłaszcza jako jedna z głównych gwiazd programu: „Czy możesz powiedzieć, że jestem zdenerwowana przed występem dzisiaj”, napisała, dodając szlochający emotikon. Fani i obserwatorzy dopingowali ją – wśród nich była siostra Halle, która skomentowała dwa emoji w kształcie serca, aby pokazać swoje wsparcie.

Nerwy na bok, 23-letnia gwiazda „Grown-ish” połączyła siły ze stylistką Jennifer Udechukwu, aby stworzyć jej wspaniały zespół Guess Awards, który nieco przypominał jej ostatni wygląd z Satisfied Gala. W Met wybrała suknię Area z kolekcji couture wiosna/lato 2022. Dopasowana sukienka miała gorset z asymetrycznymi miseczkami i rzeźbioną spódnicę z przesadnymi akcentami bioder i rozcięciem na wysokości ud.

Jeśli wybór jej stroju na Achieved Gala i Bet Awards jest jakąkolwiek wskazówką, wydaje się, że obecny modus operandi Chlöe opiera się na wycinankach, cekinach i przyciągających wzrok architektonicznych kształtach z lat 2000. Czy jej preferencje dotyczące garderoby zmienią się po wydaniu jej albumu? Czas pokaże — ale na razie przewijaj więcej zdjęć jej oszałamiającego, cekinowego wyglądu Guess Awards.