May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Czekoladowo-karmelowy zestaw Apple Party Tylko 29,99 USD Wysyłany na Amazon lub Macys.com (zwykle 40 USD)

zestaw do fondue z karmelowo-czekoladowymi jabłkami

Amazon ma oferty, które pomogą Ci przygotować smaczne smakołyki!

Pędź dalej do Amazonka lub Macys.com gdzie możesz to złapać Nostalgia Lazy Susan Czekoladowo-Karmelowe Jabłko Zestaw Party za jedyne 29,99 USD wysłane (zwykle 39,99 USD) – najniższa cena!

Ten wysoko oceniany zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić pyszne czekoladowe i karmelowe jabłka! Ma 16-uncjowy tygiel do topienia czekolady lub karmelu, a także 4 tacki do dekorowania, 6 tac do topienia i 25 paluszków jabłkowych.

zdobione jabłka karmelowo-czekoladowe

Leniwa konstrukcja tacy Susan pozwala na łatwe dekorowanie i dzielenie się z całego stołu, a tace i tygiel można wyjąć w celu łatwego czyszczenia.

Tygla można również używać do sera nacho, przyjęć fondue, maczania truskawek, pianek, chleba i nie tylko!

Nostalgia Lazy Susan Czekoladowo-Karmelowe Jabłko Zestaw Party

Na płocie? Sprawdź te entuzjastyczne recenzje…

„Postanowiliśmy zrobić urodziny z jabłkami karmelowymi zamiast ciasta. Nawet dorośli to pokochali! Było bardzo fajnie. Jedyną rzeczą jest to, że użyliśmy krajalnicy do jabłek… pokroiliśmy je, a następnie zanurzyliśmy, abyśmy mogli mieć więcej dobrych rzeczy na każdy kęs!”


„Jeśli planujesz organizować jesienne imprezy lub nawet uczestniczyć w czymś świątecznym, nie ma lepszego sposobu na wprawienie się w ducha niż robienie własnych, spersonalizowanych karmelowych jabłek? Tylko uważaj: twoje dzieci to pokochają… i będą cię błagać, abyś używał go raz za razem!”

Kupujesz prezent dla kogoś? Kliknij tutaj!