May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Dlaczego pomadka w pudrze to najlepsza opcja

W tym sezonie pomadka w pudrze słusznie staje się nowym trendem w uzyskiwaniu bardziej aksamitnego efektu na ustach. Z wyglądu taka szminka może nie różnić się od zwykłej, ale jej konsystencja jest bardziej sucha niż matowa, a jednocześnie nie wysusza ani nie zaciska ust. Pomadki w pudrze mają delikatną pudrową konsystencję, napigmentowane odcienie i naturalne wykończenie. Ich wykończenie jest aksamitne, lekko połyskujące lub kremowe, w zależności od ilości składników nawilżających. Cechę pudrowych tekstur zaczyna się już od formuły – nie zawierają wosku pszczelego ani wody.

Szminka w proszku

Główną zaletą pomadki w proszku jest to, że usta z taką pomadką nie wysychają, a klasyczne formuły matowe nie zawsze mogą się tym pochwalić. Nawet warstwa podkładu lub balsamu nałożona wcześniej nie gwarantuje, że pęknięcia na ustach nie pojawią się po całkowitym wyschnięciu pomadki. Ale dzięki pudrowym pomadkom usta zawsze pozostają nawilżone, zachowując matowy, aksamitny efekt.

Dosłownie kilka minut po nałożeniu szminki w proszku powłoka wygląda jak coś pomiędzy matowym a satynowym wykończeniem. Wygląda całkiem naturalnie, jakbyś właśnie pokryła usta nawilżającym balsamem do koloru. Pudrowa konsystencja nie utrzymuje się przez cały dzień, ale też nie wysusza ust. Pomadki w pudrze utrzymują się przez kilka godzin, a następnie gładko blakną.

CLINIQUE Pop Lip Shadow Poduszka Matowa Pomadka do Ust

Szminka w proszku

Puder do ust The Pony Effect Powder Contact

Szminka w proszku

NYX Powder Puff Lippie

Szminka w proszku

Artdeco Hypnotic Blossom Mat Lip Pomadka do Ust

Artdeco Hypnotic Blossom Mat Lip Pomadka do Ust