May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Eco Haul z Miętowej Zieleni – Vegan Beauty Review | Wegańskie i wolne od okrucieństwa piękno, moda, jedzenie i styl życia : przegląd wegańskiej urody

Eco Haul z Miętowej Zieleni - Vegan Beauty Review |  Wegańskie i wolne od okrucieństwa piękno, moda, jedzenie i styl życia : przegląd wegańskiej urody

Uwielbiam to, że zakupy przyjazne dla planety to rosnący craze i że w dzisiejszych czasach mamy mnóstwo zasobów i dostępności! Niedawno skontaktował się ze mną sklep internetowy przyjazny dla środowiska i wegan Miętowo-zielony aby sprawdzić ich wybór artykułów do domu i urody, a ja wybrałem kilka rzeczy, które chciałem wypróbować i podzielić się z wami.

Po pierwsze:

KiKi Well being Aktywowany węgiel drzewny w proszku

Węgiel aktywowany Kiki Health

Od lat jestem fanką węgla aktywowanego! Jest to wspaniały naturalny detoksykant i znany jest z pomocy w leczeniu zatruć, rozstroju żołądka, gazów jelitowych, wysokiego poziomu cholesterolu, a nawet kaca. 10 szczególny proszek AC jest wytwarzany z orzechów kokosowych, które zostały oczyszczone parą w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń do zastosowania jako aktywny składnik farmaceutyczny. Jest to drobno zredukowany proszek (5-10 mikronów), który posiada ogromną powierzchnię do wchłaniania niepożądanych substancji, dzięki czemu jest niezwykle aktywny. Jest tylko jeden składnik: 100% węgiel aktywny. Badda bing, badda increase!

Kiki Health Activated Węgiel drzewny w proszku

Dalej:

Kiki Wellbeing Organic 8 Mieszanka ekstraktów z grzybów 60 Vegicaps

Moc grzybów jest bezsporna! Każdy grzyb ma inne właściwości – niektóre promują zdrowie jelit, inne odporność, niektóre działają przeciwzapalnie, inne wspomagają pracę mózgu… Teraz wyobraź sobie potężny koktajl grzybowy zawierający to, co najlepsze z najlepszych – super wygodny sposób na spożycie ich na raz, pozwalając czerpać wszystkie korzyści – taka jest właśnie ta mieszanka!

Mieszanka grzybowa zawiera:

  • Organiczny ekstrakt z Cordyceps (Cordyceps militaris)
  • Organiczny ekstrakt z lwiej grzywy (hericium erinaceus)
  • Organiczny ekstrakt Chaga (Inonotus obliquus)
  • Organiczny ekstrakt z Reishi (Ganoderma lucidum)
  • Organiczny ekstrakt z Shiitake (Lentinula edodes)
  • Organiczny ekstrakt z Agaricus (Aqaricus brasiliensis)
  • Ekstrakt z organicznego Maitake (Grifola frondosa)
  • Organiczny ekstrakt z Auricularia (Auricularia auricula-judae)

Przechodząc do środków czyszczących:

Drewniana szczotka do naczyń ecoLiving (FSC 100%)

Drewniana szczotka do naczyń Eco Living

Naprawdę ulepszam moją grę o ekologicznej kuchni! Kluczowym elementem była wymiana plastikowej szczotki do naczyń (która może zrzucać włoski, które mogą wylądować w oceanie) na szczotkę z włosia roślinnego (Tampico – bardzo wytrzymałe włókno z żółtego liścia kaktusa agawy, który rośnie tylko na wyżynach północnego Meksyku). Jest w pełni biodegradowalny i trwały, a główkę szczoteczki można zdejmować i wymieniać. Ma też fajny wygląd, na dodatek!

Dalej:

Rękawiczki z naturalnego lateksu ecoLiving

Rękawice gumowe Eco Living

Te rękawiczki wyglądają jak zwykłe gumowe rękawiczki, ale zrozumcie – są zrobione z ROŚLIN! Są nie tylko wegańskie i wolne od plastiku, ale są odnawialne i zrównoważone, biodegradowalne i kompostowalne, a także tak samo wielokrotnego użytku i antypoślizgowe, jak ich mniej przyjazne dla środowiska odpowiedniki. Wnętrze ma lekko przykurzoną wyściółkę z naturalnego weluru bawełnianego, dzięki czemu rękawice są wygodne w noszeniu. Dodatkowo, jako reward, za każdą sprzedaną paczkę sadzi się drzewo! Dostępne w rozmiarach mały, średni i duży.

Jeśli chcesz mieć mały sklep na Miętowo-zielony, oferują czytnikowi VBR 30% zniżki z kodem kuponu SUNNY30.

Również, Mennica Zielony rozdaje ekologiczny, darmowy dezodorant ZA DARMO (z wyłączeniem kosztów dostawy). Deets tutaj!

O Sunny (Profil Sunny)

Wieloletnia weganka, hardkorowa, współczująca ćpuna od urody, poważna miłośniczka ciast i miłośniczka wszystkiego, co miękkie i błyszczące! Jeśli jest coś szczególnego, co chciałbyś, żebym zrecenzował, napisz do mnie na [email protected]. Możesz mnie również znaleźć na Facebook, Instagram, Świergot, Youtubeoraz Google+.

Zapisano w: wegańskie artykuły gospodarstwa domowego • wegański styl życia
Tagi: węgiel aktywowany • eco dwelling • suplementy grzybowe • wegańskie środki czystości