May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Gigi Hadid wyglądała szykownie w obszernej marynarce i krawacie w Nowym Jorku

Gigi Hadid wyglądała szykownie w obszernej marynarce i krawacie w Nowym Jorku

W piątek, 14 października, modelka Gigi Hadid ciężko pracowała na jesień w swoim stroju w Nowym Jorku. Aby dopasować się do wspaniałych jesiennych liści, Hadid wybrał różne odcienie brązu i zieleni, a najbardziej zewnętrzną warstwę stanowi jasnobrązowa marynarka oversize. Pod marynarką nosiła jeszcze jeden factor, który jest technicznie zewnętrzną warstwą, kurtkę Guest In Home Barn, część jej niedawno wprowadzonej linii kaszmiru.

Hadid podsuwała wszystkim świetne pomysły na to, jak nosić swoją nową markę, i stylizowała kurtkę z parą pasujących do niej oliwkowo-zielonych spodni Railroad. Pod płaszczem miała na sobie czerwono-zielono-białą koszulę w kratkę z białym kołnierzykiem i białym krawatem.

obserwacje celebrytów w nowym jorku

Gotham//Obrazy Getty

Uzupełniła stylizację zieloną i brązową skórzaną torebką na ramieniu, parą czarno-białych mokasynów i przyciemnianymi na zielono okularami przeciwsłonecznymi. W uszach Hadid nosiła parę złotych kolczyków.

obserwacje celebrytów w nowym jorku

Raymond Corridor//Obrazy Getty

Modelka wróciła niedawno z Paris Trend Week, gdzie chodziła dla Chloé, Isabel Marant, Victorii Beckham, Givenchy i Stelli McCartney. Została zauważona kilka razy podczas pracowitego tygodnia w parze butów UGG w stylu wczesnych lat, przywracając komfort sezonu podawanego z nostalgią. Wydaje się również, że w dzisiejszych czasach naprawdę podoba jej się brązowa, zielona i szara paleta.

obserwacje celebrytów w Paryżu

Marc Piasecki//Obrazy Getty

10 października widziano ją w Nowym Jorku w wariacji na 10 temat, tym razem w czekoladowo-brązowych spodniach z szerokimi nogawkami, czerwono-brązowych butach i miętowozielonym swetrze, z którego widać było wzorzysty zielony kołnierzyk. Hadid nosił ten wygląd z małą brązową skórzaną torebką i maleńkimi trójkątnymi okularami przeciwsłonecznymi.

obserwacje celebrytów w nowym jorku

Raymond Corridor//Obrazy Getty

Modelka dzieli córkę Khai ze swoim byłym Zaynem Malikiem, który podobno przestał obserwować ją na Instagramie we wrześniu po tym, jak zaczęły krążyć plotki, że Hadid zaczyna spotykać się z aktorem Leonardo DiCaprio. Nas tygodniowo oraz Ludzie poinformował, że DiCaprio i Hadid są oficjalnymi, ale ich związek jest przypadkowy. Źródło powiedziało MI!, „Gigi dobrze się przy tym bawi. Nie interesuje jej nic poważnego.