May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

GitHub Copilot staje się szerzej dostępny dla wszystkich programistów

Programista AI pair, który sugeruje kod, GitHub Copilot jest teraz ogólnie dostępny dla indywidualnych programistów, po uruchomieniu w zeszłym roku wersji zapoznawczej.

Do tej pory sztuczna inteligencja nie radziła sobie z ulepszaniem kodu, pozostawiając proces tworzenia oprogramowania prawie całkowicie ręczny. Dzięki GitHub Copilot sztuczna inteligencja może być szeroko wykorzystywana przez programistów do pisania i uzupełniania kodu, przynosząc korzyści MŚP i społeczności start-upów, umożliwiając im łatwiejsze tworzenie produktów cyfrowych, takich jak witryna e-commerce lub interfejs użytkownika.

GitHub Copilot sugeruje kod w czasie rzeczywistym, więc gdy programiści wpisują kod lub komentarze, sugeruje następną linię kodu, kompletne metody, szablonowy kod, testy całych jednostek i złożone algorytmy, aby dopasować je do kontekstu i konwencji stylu projektu.

Może być zintegrowany z popularnymi edytorami, w tym Neovim, JetBrains IDE, Visual Studio i Visible Studio Code jako rozszerzenie.

GitHub Copilot jest teraz dostępny dla wszystkich programistów i będzie oferowany firmom jeszcze w tym roku. Zacznij od 60-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, i sprawdź nasze plany cenowe. Jest darmowy dla zweryfikowanych studentów i opiekunów popularnego oprogramowania typu open up source.