May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Glass Heels Are Bound to Be Summer’s Hottest Shoe Trend

Pozwól, że namaluję ci obraz: to twoje za chwilę— może w końcu zawiązujesz węzeł, jesteś na wymarzonych wakacjach, albo po prostu jesteś na parkiecie, żyjąc najlepszym życiem. Teraz, gdy widzisz fantazję, co masz na sobie w tym momencie? W perspektywie bardziej „normalnego” lata to pytanie ma większą wagę niż wcześniej. Po raz pierwszy od dwóch lat zniesiono ograniczenia w podróżowaniu, świat powoli zaczął zarządzać COVID-19, a perspektywa ponownego rozkręcenia jest w zasięgu ręki. Wraz z tą nową wolnością pojawia się możliwość ponownego fantazjowania o modzie — możemy marzyć o tym, w co się ubrać na specjalną okazję lub o nowych sposobach zabawy z makijażem. Jest tak wiele powodów do ekscytacji, ale dla mnie moment, w którym jestem najbardziej podekscytowany, to po raz kolejny wsunięcie się w parę szpilek (i wiem, że nie tylko ja czuję się w ten sposób).

W rzeczywistości to, co zaczęło się jako forma ubioru zemsty, aby nadrobić stracony czas, znalazło swoją prawdziwą podstawę w trendach obuwniczych. Tak, wszyscy widzieliśmy szum wokół innych ryzykownych trendów (pomyśl: mini spódniczki lub wycięcia), a nawet odbyliśmy całe rozmowy kulturowe na temat estetyki mody, która robi najwięcej (hem, ubieranie się z epoki złoczyńców), ale żadnych innych trendów przykuły pełną uwagę modowego zestawu jak obuwie. Od powstania idyllicznych butów inspirowanych księżniczką, ryzykownych, niebotycznych sandałów na platformie czy ewidentnie kobiecej szpilki barbie, w zasadzie wszyscy żyjemy w najdzikszej fantazji Carrie Bradshaw. Biorąc pod uwagę klimat, było tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się kolejny development obuwniczy, a najnowszym są szklane szpilki.

Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest 10 styl, nie martw się. Przed nami rozkładamy, czym są, jak je nosić, dlaczego obstawiamy, że będą duże tego lata, i zaokrągliliśmy 31 najlepszych szklanych szpilek, które można teraz robić. Uwaga: te szklane szpilki mogą przebić serce.