May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Have you signed up for your FREE Harry’s Shaving Bundle yet?!

Jeśli jeszcze nie próbowałeś golenia Harry’s, możesz obecnie otrzymać DARMOWY pakiet do golenia! Jedyne, co zapłacisz, to wysyłka! Sponsorowane przez Harry’ego.

Harry’s oferuje darmowy trzyczęściowy zestaw do golenia już teraz. Ty tylko zapłać 3 USD za wysyłkę. Jest to wycenione na 13 dolarów!

W tym darmowy zestawotrzymasz od Harry’ego zapasy na dwa tygodnie: ergonomiczną maszynkę do golenia z 5 ostrzami (do wyboru w czterech różnych kolorach), pieniący się żel do golenia i podróżną osłonę ostrza.

Zamówiłem to i byłem pod wrażeniem? co mam za 3 dolary wysłane! Brzytwa wydaje się być naprawdę wysokiej jakości i podobał mi się gumowany uchwyt (i fajnie, że możesz wybrać kolor!)

Wybrałem brzytwę z pomarańczowym uchwytem, ​​chociaż nie jestem pewien, dlaczego! Myślę, że gdybym miał to zrobić jeszcze raz, wybrałbym niebieski. No cóż!

Kiedy ty zarejestruj się, aby otrzymać 10 darmowy pakiet do goleniazapisujesz się na miesięczny abonament na brzytwy Harry’ego w normalnej cenie.

Jeśli nie chcesz kontynuować po otrzymaniu pierwszego zestawu, możesz łatwo anulować członkostwo na swoim koncie przed wysłaniem następnego zestawu za pełną cenę. Lub kontynuuj subskrypcję, aby otrzymać co miesiąc wysokiej jakości maszynkę do golenia! (Kontynuuj czytanie poniżej, aby uzyskać niesamowitą recenzję czytelnika Harry’ego.)

Niepewny co do Harry’ego? Sprawdź ostatnią recenzję Harry’ego od czytelnika:

„Używam Harry’s od grudnia zeszłego roku i muszę powiedzieć, że ich produkty i obsługa klienta są ŚWIETNE! Wziąłem ich również do ich tajemniczego produktu i ZAWSZE dostaję przedmiot o wiele cenniejszy niż to, co pobierają.

Otrzymałem NAJLEPSZY e-mail obsługi klienta, jaki kiedykolwiek otrzymałem od KAŻDEJ firmy, z którą prowadziłem interesy. Byłem tak zadowolony, że odpisałem im e-mailem, aby podziękować im za tak miły, przyjazny e-mail, a oni odpowiedzieli szybko!

A ich ostrza są naprawdę ładne! Dostaję automatyczną wysyłkę co 3 miesiące, ale te ostrza zaczynają się ostre i pozostają ostre przez znacznie dłużej niż te, które kupowałem w sklepach.

Jako niepełnosprawny weteran Army wybrałem brzytwę w kolorze OD Environmentally friendly, która również jest wspaniałym produktem. Waga maszynki do golenia sprawia, że ​​golenie jest o wiele przyjemniejsze i skuteczniejsze.

Naprawdę myślę, że spodobają Ci się te produkty!”

Oto jak uzyskać tę ofertę:

Hurra! Tylko 3 dolary z kieszeni za zestaw!

Daj mi znać, jeśli zamawiałeś wcześniej u Harry’ego lub masz abonament. Chciałbym usłyszeć twoje myśli.

Zobacz także moje Całkowicie uczciwy przegląd Dollar Shave Club. (I możesz zdobądź zestaw startowy z Greenback Shave Club za jedyne 5 USD wysłane tutaj.)