May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

How to Achieve the Perfect Curly Blowdry Every Time

„Kręcona suszarka po prostu nie jest dla mnie”, powiedział nikt, nigdy. W rzeczywistości kręcone uderzenia są tak często wymagane w salonach Rush, że nasi niezwykle wykwalifikowani styliści mogliby je robić z zamkniętymi oczami (nie robią), a jednak ten ulubiony A-lister nie sprawi, że poczujesz się jak jeden z tłum. Twój typ włosów, wzór loków, kolor […]

Powrót do aukcji

„Kręcona suszarka po prostu nie jest dla mnie”, powiedział nikt, nigdy.

W rzeczywistości kręcone uderzenia są tak często wymagane w salonach Hurry, że nasi niezwykle wykwalifikowani styliści mogliby je robić z zamkniętymi oczami (nie robią), a jednak ten ulubiony A-lister nie sprawi, że poczujesz się jak jeden z tłum. Twój typ włosów, wzór loków, kolor i krój będą odgrywać rolę w Twoim wyglądzie, pozostawiając wykończenie, które wydaje Ci się naprawdę wyjątkowe.

Dla wielu z nas jest to pierwszy styl, o którym myślimy, kiedy chcemy (nie, potrzebujemy) poczuć się gotowym na czerwony dywan, więc bardzo kuszące jest ćwiczenie robienia tego na sobie, aby podnieść swoją codzienną rutynę.

Dlatego poprosiliśmy członkinię zespołu Hurry Creative Workshop, Nicole Appadu, aby odpowiedziała na wszystkie Twoje pytania i pokazała, jak zrobić kręcone włosy w domu. Czytaj dalej, aby uzyskać jej przewodnik krok po kroku…

Oczywiście zawsze zalecamy pozostawienie tego ekspertom na specjalne okazje lub regularne rozpieszczanie. Znajdź salon fryzjerski Rush w pobliżu, w którym możesz zamówić na zamówienie świeżą, kręconą fryzurę.

Krok 1: Umyj, wysusz, rozczesz i użyj produktów do gruntowania

Umyj i kondycjonuj włosy tak, jak zwykle, a następnie osusz je ręcznikiem i przeczesz, aby pozbyć się wszelkich nieznośnych supłów.

Gdy twoje włosy są jeszcze wilgotne, zalecamy olejek L’Oreal Absolut Repair Oil, aby chronić włosy przed wysoką temperaturą, a także nadać im niezbędny połysk i miękkość w dotyku, które idą w parze z kręconymi włosami. Kontynuujemy z dawką L’Oreal PLI, aby przygotować włosy do stylizacji to nasz podstawowy produkt, który dodaje objętości i utrzymuje styl tak długo, jak to możliwe.

Krok 2: Wysuszyć grzywę

W tym miejscu nie trzeba być precyzyjnym weź ręce i suszarkę do włosów (używając koncentratora, aby zwiększyć objętość u nasady) i wysusz włosy, aż będą tylko lekko wilgotne. Uporządkuj swoje dzieło za pomocą szczotki łopatkowej, gdy skończysz.

Krok 3: Podziel włosy według długości i obszaru

Będziesz chciał oddzielić górną warstwę, szczególnie jeśli ma inną długość niż reszta twoich warkoczy, i podzielić pozostałe włosy na sekcje, które można przypiąć i odsunąć, abyś mógł skupić się na jednym obszarze swojego głowa na raz. Graj ze słuchu, ale prawdopodobnie skończysz z górną częścią, dwiema z każdej strony i dwiema z tyłu.

Przenieś swoją uwagę na górną część i oddziel wystarczającą ilość włosów na pierwszy lok, odcinając resztę.

Krok 4: Osusz pasmo włosów od nasady aż po czubki

Spryskaj kawałek włosów za pomocą własnej pomocy L’Oreal PLI, aby poprawić definicję fal. Umieść szczotkę beczkową pod nasadą włosów i wysusz ją z dala od głowy, trzymając suszarkę blisko szczotki, gdy przesuwa się ona do końców.

Zrób to kilka razy, owijając końce włosów wokół pędzla, przesuwając go po całej długości. Następnie owiń włosy wokół pędzla od końca do nasady, całkowicie wysuszając. Pozostaw na kilka chwil z pędzelkiem założonym u nasady i skierowaną w jego stronę suszarką. Zrób to raz lub dwa razy, jeśli twoje włosy uparcie skłaniają się do prostowania.

Krok 5: Przypnij w miejscu, aby ustawić

Odwiń szczoteczkę z włosów, przeczesz ją jeszcze raz i owiń loki dość ciasno wokół dwóch palców, zanim przypniesz go do głowy.

Krok 6: Powtórz poprzednie dwa kroki w poprzek głowy

Kiedy skończysz, każda część twoich włosów powinna zostać podzielona na upięte loki.

Krok 7: Zwolnij szpilki, gdy zajdzie taka potrzeba

Im dłużej, tym lepiej, jeśli chodzi o pozostawienie szpilek w domu. Zwykle czekamy do 20 minut, zanim musimy wyjść z domu, wypuszczając każdą szpilkę po kolei, przeczesując szczotką łopatkową i nakładając gotową do włosów lakierem aby utrzymać te loki na miejscu.

Często zadawane pytania dotyczące kręconych włosów

Pytałeś, my odpowiedzieliśmy:

Czym jest kręcona suszarka?

Kręcone ciosy to metoda suszenia włosów przy użyciu podkładu, suszarki, szpilek i lakieru do włosów, aby stworzyć ciało i życie w hollywoodzkim stylu. Celem jest dodanie mnóstwa objętości i gładkich, luźnych, naturalnie wyglądających fal i loków. Zapomnij: „Obudziłem się w 10 sposób” i pomyśl: „Bez wysiłku czarujący i #błogosławiony”.

Jak długo trwa kręcony cios?

Zależy to od rodzaju loków i grubości włosów, ale przy odpowiednich produktach powinno wystarczyć co najmniej kilka godzin w przypadku cieńszych, prostszych włosów i do kilku dni w przypadku bardzo kręconych i grubszych włosów.

Samouczek wideo z kręconymi włosami

Zobacz Nicole Appadu w akcji kręconych włosów powyżej w jej samouczku wideo lub wróć do naszego bloga, aby uzyskać więcej wiedzy, w tym nasz przewodnik krok po kroku, jak uzyskać puszyste włosy.

https://www.youtube.com/look at?v=dTLC-rpo4eI