May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Jak zmniejszyć wpływ opłaty za przewymiarowanie na koszty wysyłki?

Czy Twoja firma ma problem z przesyłkami ponadgabarytowymi? Wielu spedytorów naprawdę nie ma pojęcia, za co płacą, płacąc fakturę od przewoźnika.

W takim przypadku LateShipment.com może pomóc obniżyć koszty wysyłki z dodatkowych wydatków, takich jak opłaty za przewymiarowanie.

Po pierwsze, LateShipment.com pomaga regularnie kontrolować faktury wysyłkowe i ubiegać się o kwalifikujące się zwroty, aby odzyskać do 20% kosztów wysyłki.

Oprócz problemów z dostawą obejmuje to również nieprawidłowe dopłaty i błędy rozliczeniowe, takie jak zduplikowane wpisy i złożone błędy wagi DIM, co pozwala zaoszczędzić do 170 USD na przesyłkę w 2022 roku.

To nie wszystko! Możemy również pomóc w renegocjacji umowy z partnerem wysyłkowym.

LateShipment.com udostępnia raporty dotyczące wydajności przewoźników, które pozwalają głębiej zagłębić się w luki, dowiedzieć się, gdzie widzisz zyski i przejrzeć obszary, w których nie jesteś.

Raporty zapewniają Ci dobre dane podczas renegocjacji umów z przewoźnikami i mogą pomóc Ci działać na Twoją korzyść.

Co więcej, uważna obserwacja wyników przewoźnika i regularne domaganie się zwrotów kosztów zapewnia również lepszą jakość usług świadczonych przez przewoźników.

Podsumowując, zautomatyzowane rozwiązanie LateShipment.com do audytu paczek i zwrotów może pomóc w uiszczeniu opłat za przewymiarowanie i dopłaty za duże paczki odpowiednio w firmach FedEx i UPS.