December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Jay Ellis i Nina Senicar zawiązali węzeł na wymarzonym ślubie w ogrodzie w Toskanii w Dolce i Gabbanie


Heartthrob Jay Ellis z HBO Niepewny został oficjalnie wycofany z rynku po zabraniu go do ołtarza z Niną Senicar. Para zaręczyła się w 2019 roku podczas wakacji na Bali, jednak wraz z wybuchem pandemii zaledwie kilka miesięcy później, plany weselne zostały natychmiast wstrzymane.

Dopiero w zeszłym tygodniu udało im się wypowiedzieć swoje „tak” podczas romantycznego włoskiego wesela. Jeśli chodzi o modę, może to oznaczać tylko jedno: będąc we Włoszech, rób to, co robią Włosi… i noś Dolce and Gabbana! Był to drugi ślub Dolce and Gabbana w tym roku (pierwszym była ceremonia i przyjęcie Portofino Kourtneya Kardashina i Travisa Barkera). Ich wygląd był niestandardowy i stylizowany przez zaufaną konsultantkę mody Jaya, Apuje Kalu.

Przejrzyj poniższy post na Instagramie Apuje, aby przyjrzeć się bliżej zdjęciom z małżeństwa:

Na uroczystość ceremonii Jay miał na sobie bordowy smoking z dwurzędową marynarką z klapami w szpic i jedwabnym wykończeniem, muszką i pasującymi zamszowymi mokasynami. Suknia ślubna Niny była gorsetową suknią balową bez ramiączek z rozcięciem, które pokazywało się przy odpowiedniej ilości ruchu.

Podobno na prywatnych uroczystościach weselnych pojawiły się znajome twarze, takie jak Issa Rae, Yvonne Orji i Anna Kendrick.

Co mówisz?

Zdjęcie główne: Alessia Franco dla Davida Bastianoni Studio