May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Jennifer Garner łączy się z 10-letnim synem Samuelem podczas przekąsek: zdjęcia

Zobacz galerię

Ben Affleck i Jennifer Garner Ben Affleck i Jennifer Garner poza domem, Los Angeles, USA - 19 marca 2019 r.

Brentwood, Kalifornia — *EKSKLUZYWNE* — Zajęty ojciec Ben Affleck spędza trochę czasu ze swoim jedynym synem, Samuelem, załatwiając sprawy w Brentwood.  Na zdjęciu: Samuel Affleck, Ben Affleck BACKGRID USA 1 KWIETNIA 2022 USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com Wielka Brytania: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com Publikacja*

*EKSKLUZYWNE* Santa Monica, Kalifornia — Ben Affleck wygląda na szczęśliwego, gdy rozmawia przez telefon w szkole ze swoim synem Samuelem, po powrocie z Gran Canarii w Hiszpanii, gdzie spędzał czas ze swoją dziewczyną Jennifer Lopez, gdy kręci „Matkę” Na zdjęciu: Ben Affleck BACKGRID USA 16 MARCA 2022 USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com Wlk.

Źródło obrazu: BACKGRID

Jennifer Garner i jej najmłodszy syn Samuel spędzili razem trochę czasu, będąc poza domem w sobotę 25 czerwca 2022 r. Na szczerych zdjęciach na Codzienna poczta, 13 idzie na 30 aktorka była widziana, trzymając w dłoni mrożony napój, gdy miała elegancki, sportowy strój. Miała włosy związane w luźny kucyk, podczas gdy nosiła jaskrawopomarańczowe trampki i nosiła dużą białą torbę. W międzyczasie Samuel dorównał swojej mamie, nosząc kolorową czapkę bejsbolową i zwykłe ubrania.

Jennifer Garner i jej syn SamuelJennifer Garner i jej syn Samuel (BACKGRID)

Jennifer była poprzednio żonaty do aktora Ben Affleck od 2005 do 2018 roku. Wraz z Samuelem dzielą dwoje innych dzieci, Violet i Seraphinę. Ben wrócił razem ze swoim ex Jennifer Lopez w 2021 r., a obie są obecnie zaangażowany. Wydaje się jednak, że między mieszanymi rodzinami nie ma animozji.

„Postąpiła wobec niej całkowicie przychylnie, a nawet im pogratulowała” i EKSKLUZYWNE ŹRÓDŁO powiedział HollywoodLife po tym, jak Jennifer Garner dowiedziała się o zaręczynach swojego byłego męża. „Jennifer i Ben byli zerwani przez bardzo długi czas i nie ma żadnego powodu, aby była z tego powodu zła. Ona jest szczęśliwa, jeśli jest trzeźwy i ma się dobrze, oba te rzeczy są i oba mają ogromne znaczenie dla JLo” – dodali.

W rzeczywistości obie Jennifer dogadują się tak dobrze, że panna Garner prawie na pewno zostanie zaproszona na nadchodzący ślub Bennifer.

» Przeczytaj cały artykuł