December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Jesienne przejście na szczyt zaokrąglenia

Co nosiłem ostatnio Cz. 84

Przedzieramy się tutaj przez kolejny tydzień, a ja podsumowałem to, co ostatnio miałem na sobie, aby podzielić się z wami dzisiaj. Nadal podziwiam fakt, że nikogo nie obchodzi, w co się ubieram, ale oto jesteśmy! Te zdjęcia zaczynają się zaraz po powrocie do domu z naszych krótkich wakacji w Maine.

Przejściowy trend do wypróbowania: kamizelka swetrowa

Wczoraj zaczęliśmy dyskutować o trendach jesiennych 2022 roku oraz o tym, co wejdzie i co wydarzy się w nadchodzącym sezonie. Jednym z moich ulubionych trendów przejściowych jest kamizelka swetrowa, ponieważ uwielbiam dzianinę, a 10 factor jest łatwy do noszenia od czasu do czasu.

Jesienne stylish w modzie: co wejdzie i co będzie w 2022 roku

Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom dobiegła końca, ale wyraźnie wprawiła nas w nastrój na jesienną modę, ponieważ ciągle otrzymuję pytania o jesienne stylish w modzie 2022 oraz o tym, co jest i co jest. 10 write-up zawiera wszystkie design and style, które będą modne w tym sezonie i które z nich wychodzą.

Rozmowa o kawie 31.07.22

Cóż, przyjaciele! To ostatni dzień lipca i jubileuszowa wyprzedaż Nordstrom. Wakacje już za nami, jestem już prawie zdrowy po operacji i kończymy generalny remont łazienki. Minęło kilka chaotycznych miesięcy, ale w końcu wszystko się uspokaja i czuję, że odzyskuję swój dom.