May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

JJC Skillz i Funke Akindele rozstają się po 6 latach małżeństwa

JJC Skillz w czwartek zabrał na Instagram, aby ogłosić, że on i Funke Akindele Bello rozdzieliły się.

Dodał, że ostatnie dwa lata były dla nich „niezwykle trudne”, mówiąc, że wyprowadził się z ich domu trzy miesiące temu „pod naciskiem Funke”.

Zerwana para ma dwoje dzieci (bliźniaków), urodzonych razem w 2018 roku.

Udostępniając całkowicie czarne zdjęcie, JJC Skillz napisał, że nadal mają nierozwiązane problemy „takie jak opieka i dobro naszych dzieci, które są najważniejsze, a także interesy biznesowe, które należy rozwikłać”, dodając, że wierzy, że zostaną rozwiązane “w tę albo inną stronę.”

obrazy281829

Zobacz pełne oświadczenie poniżej:

Drodzy Przyjaciele i Rodzino, muszę was poinformować, że Funke i ja rozstaliśmy się. Przez 10 czas dzieliliśmy się wieloma rzeczami i stworzyliśmy dwójkę pięknych dzieci. Ostatnie dwa lata były dla nas niezwykle trudne. Wiem, że starałem się wszystko naprawić, ale uważam, że teraz jest to nie do naprawienia. 3 miesiące temu i za namową Funke’a wyprowadziłem się z domu i poza AMVCA nie byłem w stanie nakłonić Funke, aby usiadł w przyjazny sposób, aby omówić przyszłość naszego związku. Ogłaszam to oświadczenie, aby opinia publiczna była jasna, że ​​oboje prowadzimy oddzielne życie. Nadal mamy problemy, które należy rozwiązać, takie jak opieka i dobro naszych dzieci, które są najważniejsze, a także interesy biznesowe, które należy rozwiązać, ale nie mam wątpliwości, że zostaną one rozwiązane w taki czy inny sposób

Pan Abdul Bello