May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Każdy pojedynczy produkt Tatcha jest oznaczony na Amazon Prime Day

Wzywamy wszystkich fanatyków pielęgnacji skóry – każdy produkt do pielęgnacji skóry Tatcha jest w sprzedaży w Amazon Primary Working day! Ta japońska linia produktów do pielęgnacji skóry stworzyła najlepiej sprzedające się produkty uwielbiane przez A-listy, takie jak Selena Gomez i Meghan Markle. Teraz, przez ograniczony czas, możesz kupować produkty ze zniżką 20% na wszystko, a także z dodatkowymi przecenami na niektóre produkty.

W Primary Day możesz kupić Tatcha’s The Essence, Silk Cream i Rice Polish za 30% zniżki od ich regularnych cen. Jeśli szukasz zroszonej, nawilżonej skóry, bestsellery takie jak ten Zroszony krem ​​do skóry oraz Olej oczyszczający zapewniają długotrwałe nawilżenie. Tymczasem nowy Tatcha Tonik tekstury pomaga skórze trądzikowej, odsłaniając zdrową, równą skórę. Od środków czyszczących, przez nawilżające, po serum, nigdy nie było lepszego czasu na zakupy z linii Tatcha.

Tutaj znajdziesz niektóre z naszych ulubionych produktów do pielęgnacji skóry Tatcha, które są w sprzedaży na Amazon Primary Day:

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io