December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Kolekcja limitowana Zara Kate Moss

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Kate Moss była i prawdopodobnie zawsze będzie moją najlepszą ikoną stylu. Miałem obsesję na punkcie niej i jej wyglądu, odkąd byłem dzieckiem i chciałem nosić wszystko, co nosiła. Ma sposób, aby wszystko wyglądało bez wysiłku i fajnie, co próbowałem naśladować przez lata, a kiedy ukazały się jej kolekcje z Topshopem, ubolewałem, że nie mieszkam w Londynie i nie mogę dostać się w swoje ręce na ubraniach. Kiedy więc zobaczyłam nowe zdjęcia Mossa, które David Sims nakręcił do najnowszej limitowanej kolekcji Zara, zdumiało mnie, że to są ubrania, które mogę kupić.

Kolekcja jest wypełniona ubraniami, które chciałbyś nosić podczas zabawnego wieczoru, teraz, gdy robimy to ponownie. Pomyśl o metalicznych, dżetów i eleganckich strojach wieczorowych. Po obejrzeniu tych zdjęć chcę kupić każdy aspect z kolekcji, szczególnie białą marynarkę i metaliczną sukienkę koktajlową na jedno ramię. Poza tym jest to edycja limitowana, więc gdy zniknie, zniknie! Czytaj dalej, aby kupić tę kroplę, póki możesz.