May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Kornwalia – dalsze odkrywanie. | Ledwo istnieje piękno

Projekt Kornwalia-Eden

W tym poście opiszę resztę naszej wyprawy po Kornwalii, ponieważ miała ona w dużej mierze składać się z małej eksploracji w ciągu dnia, zanim spędzimy wieczory w jacuzzi. Wypłukać i powtórzyć.

Kornwalia-kupcy-dwór

Nasze poranki często zaczynały się leniwie i rozświetlone świeżymi tostami (zwykły pojazd na masło).

Wybrzeże Kornwalii

Kornwalia-plaża

Kornwalia-port

Nasze dni wypełnione były różnymi wersjami widoku na morze.

Lody Kornwalii

Pewnego popołudnia udaliśmy się do Falmouth, aby napełnić nasze dłonie lokalnymi produktami do zabrania do domu, a nasze żołądki z rybą z frytkami i lodami (Botanical Atelier było uroczym małym sklepem z bibelotami, jeśli szukasz rekomendacji).

Projekt Kornwalia-Eden

Projekt Kornwalia-Eden

Projekt Kornwalia-Eden

Projekt Kornwalia-Eden

Na innym założyliśmy nasze metaforyczne turystyczne kapelusze i wyruszyliśmy do Projektu Eden. Naszym ulubionym był Rainforest Biome i sklep z roślinami tuż przed wyjściem.

Projekt Kornwalia-eden

Tych dwoje ulubieńców zapylaczy dotarło do nas do domu.

East-Looe-Kornwalia

East-Looe-Kornwalia

Komentarz na temat East Looe. Mgła i mżawka spadły po naszym przybyciu i byliśmy w drodze do rezerwacji na kolację, więc nie zostaliśmy długo. Jego starodawny urok, ładne widoki na wzgórza i kilka barów rybnych serwujących świeże codzienne połowy mogą nas jeszcze zwabić, innym razem.

Circa-Exeter

Wspomnę też o Circa, Exeter, którą wypróbowaliśmy jako przystanek w drodze do domu. Dobry przykład dobrego współczesnego brytyjskiego menu. Miałem danie gnocci z bakłażana z sezonową zielenią.

Kornwalia

Dziękuję za dobre korzystanie z Kornwalii. À bientôt.