December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Kourtney Kardashian zamienił się w wampira z czerwonymi oczami, pajęczymi rzęsami i tępymi grzywkami – zobacz zdjęcie

Muszę przyznać — moja wielka fryzura na krótkie włosy była absolutnie inspirowana Kourtney Kardashian. Nie, dosłownie, sam przyniosłem do salonu dokładne zdjęcie, które zadebiutowało w jej przemianie krótkich włosów. Ale wtedy nie wiedziałem, że jej nowy wygląd później zainspiruje początek estetyki gotyckiej dziewczyny z perkusistą Travisem Barkerem u jej boku.

21 lipca saga trwała dalej. Założycielka Poosha mogła zmienić się w wampirzycę z czerwonymi oczami i pajęczymi rzęsami, które sięgają aż do jej nowej, tępej grzywki. To dzień na planie dla tej siostry Kardashian i sądząc po jej wyglądzie Historia na Instagramie, jej przypinana grzywka miała również cienkie i długie przedłużenie kucyka. Jej połyskujący szary cień do powiek dobrze komponował się z pozaziemskimi rzęsami. Jeśli chodzi o usta, Kardashian wybrała soczysty, wiśniowy kolor ust, aby pasował do niesamowitych czerwonych kontaktów, które nosiła.

Instagram/@Kourtneykardashian

Jej najnowszy wampirzy wygląd służy wszystkim inspiracji Halloweenowej urody. W mgnieniu oka liście opadną na ziemię i pojawią się cukierkowe bóle zębów. Ale dla Kourtney każdy manicure i moment na czerwonym dywanie, niezależnie od pory roku, wydają się mieć ostry aspect odcienia. Francuskie manicure z czarnymi końcówkami i romańskie wesele to tylko dwa z wielu stylizacji, które ta wampirzyca będzie nadal dzielić.


Więcej o manicure francuskim:


Teraz obejrzyj Jessica Alba Wabić sesja okładkowa:

Nie zapomnij śledzić Attract dalej Instagram oraz Świergot.