December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Kupuj kolekcję Adidas x Ivy Park Ivytopia | 2022

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Kolekcja Beyoncé Ivy Park z Adidasem zawsze się wyprzedaje, ale nie obawiaj się, ponieważ nowy drop zatytułowany Ivytopia jest tutaj, aby drażnić twoje portfele. Zestaw zawiera stroje kąpielowe, sprzęt sportowy, odważne kurtki, buty i akcesoria, które są dostępne zarówno w rozmiarach dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jest futurystyczna, marzycielska i opisywana jako „podróż do odkrycia własnej nirwany”. Kolekcja zawiera eteryczne nadruki z kryształowymi wzorami, które są odważne i urzekające.

Podobnie jak poprzednie kolekcje Ivy Park, Ivytopia jest dostępna w rozmiarach neutralnych pod względem płci i waha się w cenie od 30 do 200 USD. To idealna kolekcja na zakończenie lata, zarówno transformacyjna, jak i psychodeliczna. Został stworzony, by inspirować i wyróżniać się, a jego jasne kolory, metaliczne materiały i uduchowione nadruki z pewnością wystarczą. Niezależnie od tego, czy założysz Ivytopię na basen, na spacer z gorącą dziewczyną, czy do klubu — jest stworzona do wszystkiego. Przygotuj się do szybkiego działania, jeśli lubisz coś z linii, ponieważ podobnie jak większość dropów Ivy Park, przewidujemy, że szybko się wyprzedają. Sprawdź nasze ulubione produkty przed nami.