Kylie Cosmetics zmienia kolor Covent Garden na różowy z interaktywnym „Kylie Jenner Glam Park” świętującym najnowsze premiery kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry – Retail Focus

Kylie Cosmetics i Coty nawiązały współpracę z kultowym londyńskim Covent Garden, aby zaangażować fanów w „Kylie Cosmetics by Kylie Jenner Glam Park” – w pełni wciągające i wyjątkowe doświadczenie kosmetyczne, aby uczcić najnowsze premiery kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry oraz letnie stylizacje.

Idealnie umiejscowiony na Covent Backyard Piazza od 11 do 14 sierpnia 2022, Kylie Cosmetics Glam Park będzie na ustach wszystkich, ponieważ będą mogli cieszyć się indywidualnymi konsultacjami w zakresie makijażu i skóry, wirtualnym światem, aby wypróbować różne stylizacje, Glam store we współpracy z Boots, w tym 20% zniżki na wybrane produkty, interaktywne gry, bezpłatne prezenty i niekończące się chwile udostępniania społecznościowego.

Reklama:

Goście będą zachęcani do zarejestrowania się za pomocą Kylie Cosmetics Glam Park strona eventbrite oraz okazanie potwierdzenia otrzymania priorytetowego dostępu. Jednak rejestr gości będzie również oferowany na miejscu, za pośrednictwem ambasadorów marki zlokalizowanych w pobliżu wejścia na zasadzie „kto pierwszy, 10 lepszy”.

„Jestem bardzo podekscytowany wprowadzeniem Kylie Cosmetics Glam Park do Covent Backyard w Londynie, ponieważ chcę, aby moi fani mogli osobiście wypróbować moje wydajne, wegańskie, czyste i wolne od okrucieństwa produkty do makijażu i pielęgnacji skóry, jednocześnie bawić się marką i osiągać najnowsze, letnie stylizacje”. powiedziała Kylie Jenner.

Gdzie i kiedy:
Covent Back garden Piazza od czwartku 11 sierpnia do niedzieli 14 sierpnia 2022, codziennie od 11:00 do 20:00

Reklama