May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Lampart Prostota – Krople Deszczu Szafiru

Subtelny best w panterkę z czarnymi dżinsami

Szczęśliwego Poniedziałku wszystkim! Jak robiłeś? Przygotowuję się i planuję wkrótce moją podróż do Usa! Dosłownie nie mogę się doczekać! Jest to jednak ostatni post dotyczący stroju, który udostępniam tutaj w Wielkiej Brytanii, więc następny, który zobaczysz, będzie pochodził z Sunny America! Wiem, że przez cały czas będzie około 30 stopni Celsjusza, więc to będzie dla mnie doświadczenie, ha ha. Przynajmniej jest klimatyzacja!

Do tego wyglądu miałam na sobie Koszula Abercrombie & Fitch w panterkę którą kupiłem podczas ostatniej wyprzedaży w Ohio. To naprawdę pochlebne i ładne! Sparowałem go z moim Jegginsy American Eagle Blackktóry umieściłem Całkiem mały pasek do rzeczy wokół, żeby to związać. Na resztę stroju poszedłem z moim Brązowe sandały Stuart Weitzmanmój Plecak Louis Vuitton Palm Springsa niektóre Biżuteria Stokrotka (które zawsze noszę). Zawsze uwielbiam połączenie opalenizny, brązu, szarości i czerni!

Jeśli chodzi o nadruk zwierzęcy, powiedziałbym, że lampart jest moim ulubionym strojem! Nie przepadam już za naprawdę głośnym, odważnym wzorem w panterkę, ale bardziej subtelne, dojrzałe projekty są cudowne. To naprawdę ożywia prosty strój. Muszę też wspomnieć o tych butach, bo są cudowne! Kupiłem je na wyprzedaży w The Outnet i naprawdę je lubię! Zabieram je ze sobą na wakacje! W każdym razie, jak zawsze, daj mi znać, co myślisz o tym stroju! Lorna xx.