May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Leverage financing innovation to attract more big-ticket purchasers to your showroom, whether bricks or clicks

Istnieją atrakcyjne alternatywy
Coraz popularniejsze stają się opcje „Kup teraz, zapłać później”, takie jak Snap Finance. Snap Finance umożliwia sprzedawcom detalicznym oferowanie bezbolesnych opcji finansowania, które nie polegają wyłącznie na biurach kredytowych, gdy klient ubiega się o finansowanie lub je otrzymuje. Snap Finance korzysta z własnej, zastrzeżonej oceny ryzyka, która jest elastyczna i bardziej przyjazna dla nabywców, którzy mogą mieć ograniczoną historię kredytową lub nawet problemy z przeszłością.

Jedną z wyjątkowych cech Snap Finance jest to, że wykracza poza finansowanie zakupów, aby służyć jako spouse marketingowy dla detalistów. Application kwalifikowanych leadów marketingowych EDGE firmy Snap Finance łączy sprzedawców ze wstępnie zatwierdzonymi klientami, którzy są gotowi do zakupu.

Na przykład nabywca może uzyskać zgodę na 5000 USD podczas dokonywania zakupu, który kosztuje tylko 1000 USD. Oznacza to, że nabywca nadal ma 4000 USD wstępnie zatwierdzonego kredytu w Snap Finance. Ten klient, który jest już w stanie dokonać zakupu za pozostały kredyt bez przekwalifikowania, jest następnie przedstawiany partnerom detalicznym Snap biorącym udział w programie w oparciu o takie czynniki, jak potrzeby klienta lub położenie geograficzne.

Snap Finance tworzy rozwiązanie korzystne dla obu stron zarówno dla klientów, jak i sprzedawców detalicznych, umożliwiając klientom kupowanie tego, czego potrzebują lub pragną, oraz umożliwiając sprzedawcom sfinalizowanie o 30-40% większej sprzedaży dużych biletów. Zarówno sprzedawcy tradycyjni, jak i internetowi mogą pomóc swoim klientom w płatnościach z większymi koszykami.

Snap Finance powstał z przekonaniem, że finansowanie powinno być bezbolesne i łatwe oraz powinno być korzystne zarówno dla konsumenta, jak i detalisty. Współpracując z Snap Finance, sprzedawca jest postrzegany jako pomagający konsumentowi, oferując atrakcyjną opcję zakupu potrzebnych lub pożądanych artykułów o dużej wartości.