May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Loaf mianuje Theodore’a Shepparda na stanowisko dyrektora handlowego

DOM &AMP majsterkowanie

28 czerwca 2022 | przez Biuletyn Handlowy

Sprzedawca mebli Loaf mianował Theodore’a Shepparda swoim nowym dyrektorem handlowym.

W nowej roli będzie odpowiedzialny za napędzanie sprzedaży i zwiększanie udziału w rynku, a także wyznaczanie kierunku dla marki oraz opracowywanie jej strategii sprzedażowych i marketingowych. Obejmie to również kierowanie zespołami marketingowymi, kreatywnymi i detalicznymi oraz nadzorowanie działalności omnichannel Loaf i rozwijanie salonów opartych na doświadczeniu.

Sheppard wcześniej spędził siedem lat w firmie odzieżowej River Island jako dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego i biznesowego. Wiązało się to z realizacją międzynarodowej strategii i nowymi możliwościami partnerstwa w całej firmie. Wcześniej zajmował stanowiska w Calvin Klein/PVH i Hugo Boss, gdzie odpowiadał za sprzedaż i partnerstwa.

Charlie Marshall, założyciel i dyrektor naczelny Loaf, powiedział: „Cieszę się, że Theodore dołączył do Loaf. Dołącza uzbrojony w bogate doświadczenie z lat spędzonych w branży modowej. Mamy wiele ekscytujących planów dla firmy i jestem podekscytowany współpracą z Theodore, ponieważ nadal rozwijamy markę”.

Sheppard obejmie swoją nową rolę we wrześniu, kiedy zastąpi Roberta White’a.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj