December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

L’Oreal Paris Voluminous Noir Balm Mascara Recenzja

Advertising and marketing był wszędzie i w końcu to przetestowałem Tusz do rzęs L’Oreal Voluminous Noir Balm. Wiem… balsam do rzęs… to dziwne. Podobnie jak olejki do ust są dziwne. Za każdym razem, gdy używam takiego, który jest olejkiem, mam wrażenie, że jako małe dziecko jadłam pizzę i miałam olejki na ustach. Nienawidzę tego.

Tekst

W każdym razie spodobał mi się pomysł na balsam do rzęs… to byłoby odżywcze i dobrze wyglądało, nie? Mam straszny czas z normalnym tuszem do rzęs. rozmazuje się wszędzie. Mam tłuste powieki i rzęsy, które w końcu dotykają mojej brązowej kości, więc zawsze wszędzie jest tusz do rzęs, a większość dni trzymam się tuszów do rzęs, więc jeśli jestem mądra, to jest coś, czego powinnam unikać, prawda?… cóż, po prostu musiał spróbować. Mam na myśli, spójrz na szklaną rurkę. to naprawdę luksusowy wygląd i właśnie do mnie odezwał się.

Poszedłem do drogerii, żeby wysłać paczkę, i wyszedłem. Powąchałem też dużo perfum, ale też to dostałem.

Różdżka też mi ją sprzedała. Uwielbiam różdżkę z gumowym włosiem.

Okazuje się, że tego nie nienawidzę! To idzie tak łatwo. Formuła jest idealna i bardzo przypomina balsam. Jest woskowaty i niezbyt mokry, dobrze się układa i nie łuszczy się.

W przeciwieństwie do balsamu nie rozmazał się i nie rozmazał na mojej twarzy i myślę, że pod koniec dnia wyglądał całkiem nieźle, ale było trochę łuszczenia.

Próbowałeś tego? Czy tusz do rzęs normalnie się rozmazuje? Wrzuć swoje ulubione w komentarzach, proszę!

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail