May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

lululemon wkracza na nowy teren dzięki Hike Collection

Firma Activewear, lululemon, poszerza swoją ofertę produktów, wprowadzając na rynek kolekcję Hike, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wędrówkami na świeżym powietrzu podczas pandemii.

Oparta na funkcjonalnym designie z charakterystyczną estetyką, 33-częściowa kolekcja jest przekształcalna, pakowana, wodoodporna i dostosowuje się do każdego środowiska, aby wędrówki były łatwiejsze i przyjemniejsze. Na przykład specjalistyczne produkty do podwójnego użytku, takie jak biustonosze sportowe i szorty, mogą zostać przekształcone w stroje kąpielowe.

Oprócz lekkich i oddychających materiałów, elementy mają odporne na ścieranie szwy, które zmniejszają tarcie, ściągacze w pasie, tkaniny siatkowe i elementy zapinane na zamek do indywidualnej kontroli klimatu, a także zastrzeżoną innowację technologiczną, LiftOS, który ponownie kalibruje rozkład ciężaru i zmniejsza nacisk zwrotnica.

W kolekcji znajdują się spodnie turystyczne, joggery, rajstopy, szorty, spódnice, swetry, kurtki, bombowce, kamizelki, koszulki, plecaki, butelki sportowe, torby na ramię, czapki, czapki i skarpetki.

lululemon starszy wiceprezes ds. projektowania i koncepcji, Ben Stubbington, powiedział: „Chcieliśmy, aby ta kolekcja była o funkcjonalności, z której słynie lululemon, wzbogacona o detale, które można dostosować do przygód na świeżym powietrzu, takich jak łatwe do spakowania, lekkie systemy warstwowe, modna estetyka i kolory z przetarciami -odporne, wysoce oddychające tkaniny.”

Kolekcja Hike jest już dostępna on the net na lululemon.com oraz w wybranych sklepach lululemon.