December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Mary J. Blige ubrana w Diora, Chrissy Lampkin w YSL, Jim Jones w Louis Vuitton i nie tylko

To był weekend świętowania rapera Jima Jonesa, który zaprosił swoich najbliższych przyjaciół celebrytów na swoje 46. urodziny! Impreza, która odbyła się w Nowym Jorku, miała listę gości, która gościła najlepszych hiphopowych, takich jak Juelz Santana, Mary J. Blige, Fabulous i Unwanted fat Joe, żeby wymienić tylko kilku. Ani jedna zaproszona osoba nie przegapiła ani jednego rytmu w dziedzinie stylu!

Oto wszystkie najlepsze stylizacje z tej nocy i miejsca, w których możesz je samemu uchwycić, zaczynając od mężczyzny z najnowszej kolekcji męskiej odzieży Louis Vuitton i jego damy, Chrissy Lampkin, wyglądającej absolutnie wspaniale w YSL!

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Zobacz: 1520 USD Koszula i krawat z nadrukiem Louis Vuitton

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Zobacz: 2990 $ Koszulka Catsuit z długim rękawem Saint Laurent z głębokim dekoltem w róży

Mary J. Blige była w budynku, a jej jasnopomarańczowy wygląd inspirowany bokserkami sprawiał, że trudno było za nią tęsknić. Rzadki biustonosz, szorty i koszula z kolekcji Christian Dior SS22 są obecnie wyprzedane na wszystkich amerykańskich stronach!

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Inne gwiazdy, takie jak Magnificent, przybyły do ​​Amiri, a Excess fat Joe miał na sobie czarno-biało-czerwoną kurtkę we wzór paisley od Sacai w odcieniach Louis Vuitton.

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Zobacz: 1572 $ Biała chustka z nadrukiem Sacai

Co mówisz?

Główny obraz: IG/Reprodukcja