December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Matujący płynny cień do powiek GENSEE Mixed Media

Matujący płynny cień do powiek GENSEE Mixed Media

[unpaid/sample] Największym problemem związanym z płynnymi, matowymi cieniami jest to, że po wyschnięciu zrobią to, co się kurczy i w jakiś sposób wyeksponują wszystkie zagięcia powieki. Marszczenie powiek jest całkowicie normalne i zdarza się każdemu, ponieważ Twoje oczy są tak wyraziste i cały czas zajęte. Coś, co sprawia, że ​​powieki wyglądają gładko oraz dodaje koloru to trochę cud, ale oto jesteśmy!

Matujący płynny cień do powiek GENSEE Blended Media

Dwa odcienie, które tutaj mam to Plush (po lewej) i Reef (po prawej). Oba są bardzo łatwymi do noszenia odcieniami (na szczęście, ponieważ nie ma jeszcze więcej kolorów) i nadają powiece gładki, neutralny wygląd. Wydają się bardzo ciemne, kiedy je założysz po raz pierwszy, ale kiedy się zmieszasz, nie są tak intensywne.

Matujący płynny cień do powiek GENSEE Blended Media

Radziłbym nakładać pędzlem do oczu, a nie dostarczonym aplikatorem do łani, ponieważ daje to większą kontrolę i możliwość dodania więcej – zabieranie to koszmar, więc możesz równie dobrze zacząć nieśmiało i nakładać, jeśli chcesz. Jeśli chcesz uzyskać pełny wygląd pigmentu widoczny na próbkach, po prostu pozostaw go do wyschnięcia, a pozostanie na swoim miejscu – jeśli mieszasz, zrób to, gdy produkt jest jeszcze mokry. Osobiście zawsze nosiłbym tę mieszankę, ale uwielbiam pomysł elastyczności, aby to zrobić. Jest to mieszanka składników o delikatnym odczuciu – nie ma pieczenia na powiece, jak mogą mieć niektóre cienie w płynie (szczególnie metaliczne, ale metaliczne GENSEE też nie szczypią powieki). Jeśli chodzi o ostatni, będzie to zależeć całkowicie od tego, jak tłuste są twoje powieki – nie dla ciebie, jeśli masz trudności z utrzymaniem cienia – jakiegokolwiek cienia – ale jeśli jesteś łagodny lub umiarkowany na oleju, którym jestem, to wytrzymały całe popołudnie. Matujący płynny cień do powiek GENSEE Blended Media kosztuje 19 £ TUTAJ.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.