May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Meet Essie Shaw & CJ Anderson

IMG_1295

Jeśli znasz Obtained Magnificence, wiesz, że nasze okno funkcji północno-zachodniej jest bardzo bliskie naszemu sercu. Więcej niż tylko wizualne merchandising, postrzegamy naszą witrynę sklepową jako naszą okazję do zewnętrznego przedstawienia osobowości Bought Elegance, podstawowych wartości oraz jednoznacznej miłości i wsparcia dla naszej społeczności. Na nasz letni pokaz 2022 połączyliśmy siły z lokalnymi artystami, aktywistami i kreatywnymi geniuszami, Essie Shaw i CJ Andersonem, i jesteśmy z tego dumni!

ostateczna.ostateczna

Zaprojektowane, aby uczcić nasz ulubiony miesiąc w roku – Miesiąc Dumy, stworzyli wejście prosto z tęczowego snu o motylach. Duet był na tyle miły, że spotkał się z nami w siedzibie Bought Splendor i porozmawiał o procesie.

Acquired Splendor: Czerwiec to bez wątpienia nasz ulubiony miesiąc w Got Splendor, ponieważ jest to Pride – okazja do pokazania naszej społeczności naszej miłości i wsparcia równości dla wszystkich. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z wami przy tym projekcie! Powiedz nam, co oznacza dla Ciebie miesiąc Pride?

ES: Miesiąc dumy w Utah dotyczy społeczności i tworzenia bezpiecznych przestrzeni dla zmarginalizowanych ludzi, którzy nie zawsze czują, że mogą istnieć jako prawdziwe ja w swoim codziennym życiu. Ludzie, którzy tu nie mieszkają, zawsze są zaskoczeni, kiedy rozmawiam z nimi o obchodach dumy SLC. W tak konserwatywnym państwie i mieście nie spodziewają się tak dużej obecności osób LGBTQ+. Mamy tutaj bardzo żywą i dumną społeczność queer. Każdego roku pokazuję dumę, ponieważ czuję, że dla innych, którzy są podobni do mnie, zwłaszcza młodszych, którzy znajdują się w przestrzeni eksploracji, ważne jest, aby wiedzieć, że bycie queerem może wyglądać na wiele różnych sposobów. Jesteś ważny i nie ma dobrego ani złego sposobu na celebrowanie dumy. W końcu chodzi o samoafirmację i spotykanie się z innymi ludźmi, którzy zaakceptują cię takim, jakim jesteś.

CJ Anderson: Miesiąc dumy to czas wyrażania siebie i miłości! Przypomina mi się, jak ważne jest, aby kochać się i akceptować.

IMG_1128

GB: Będąc firmą należącą do kobiet i prowadzoną przez kobiety, zawsze jesteśmy tutaj, aby świętować nasze koleżanki z szefów i przedsiębiorców. Czy możesz nam trochę opowiedzieć o swojej przedsiębiorczej pracy w sztuce?

ES: Moja sztuka jest głośna i obszerna, nie przepraszająca i niewyrafinowana. Tworzę, by zajmować przestrzeń i reprezentować innych takich jak ja. Uważam, że sztuka to coś więcej niż kreatywne ujście. To forma aktywizmu. Bycie artystą to narzędzie. Do sztuki podchodzę jako do wizualnego opowiadania historii. Jeśli uda mi się przyciągnąć twoją uwagę, mam nadzieję, że sprawi to, że zatrzymasz się i pomyślisz, a potem zaczniesz uczyć się i działać.

CA: Sweet Jade to styl, inscenizacja i structure. Wszystko, od inscenizacji sesji zdjęciowych, konsultacji garderoby, pokazów sztuki wizualnej, choreografii na żywo i nie tylko! Jeśli wymaga to wzrokowego oka, aby wszystko się połączyło i wyglądało spójnie i ciekawie, to się tym zajmę!

GB: Wy dwaj jesteście dość dynamicznym duetem! Jak poznałeś?

ES: Cj i ja poznaliśmy się kilka lat temu w sklepie, w którym pracowaliśmy, a ona była moim managerem! Zostaliśmy przyjaciółmi i chociaż nie pracujemy już razem w Blue, często współpracujemy, ponieważ tworzymy świetny zespół.

CA: Spotkaliśmy się w poprzednim miejscu pracy, gdzie byłem menadżerem Essie. Po raz pierwszy rozmawiałem z nią podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pamiętam, że pomyślałem: „Ta kobieta jest potęgą, jest na tym świecie, aby coś zmienić. Co robi podczas wywiadów dla handlu detalicznego? Powinna być sławna”. Tak się cieszę, że tak blisko z nią współpracowałem. Prowadzi do wspaniałej przyjaźni i wspaniałego partnerstwa w naszej sztuce.

20190127_181102

GB: Czy dorastałeś uprawiając sztukę?

ES: Kiedy byłem dzieckiem, zawsze eksperymentowałem i świetnie się bawiłem, tworząc sztukę z przedmiotów do odlewania. Z większym zamiarem zacząłem tworzyć w liceum. Tworzenie sztuki było dla mnie pastime przez długi czas, ale nie uważałem się za artystę ani nie wierzyłem, że mogę zrobić z tego karierę aż do kilku ostatnich lat. Prawdopodobnie miał z tym wiele wspólnego syndrom oszusta. Teraz, patrząc wstecz, zdaję sobie sprawę, że bycie artystą zawsze było częścią mojej tożsamości.

CA: Jako dziecko często próbowałem znaleźć różne formy sztuki, aby jak najlepiej uwolnić moją kreatywność. Rysowanie, pisanie, muzyka… Nic nie utknęło, dopóki nie znalazłem wystroju wnętrz. Wtedy zdałem sobie sprawę, że mam pasję do wizualizacji i inscenizacji.

GB: Jakie są twoje ulubione media?

ES: Większość prac, które tworzę, to akryl na płótnie z elementami 3D wkomponowanymi w każdy obraz. Uwielbiam pracować z jedwabnymi kwiatami i innymi materiałami, takimi jak mech, kamienie, drewno, tkaniny i papier.

CA: Lubię określać siebie jako „Hobby Hopper”. Często próbuję różnych variety mediów, aby doświadczyć nowych rzeczy. Uwielbiam być przebiegły i tworzyć sztukę własnymi rękami. Ale jak dotąd moim ulubionym wydaje się przygotowywanie scen do sesji zdjęciowych. Wszystko, począwszy od znalezienia lokalizacji, doboru i aranżacji rekwizytów i garderoby, a skończywszy na choreografii ujęć i póz z fotografem/modelami. Czy możesz to zaklasyfikować jako medium? Chciałbym tak myśleć.

IMG_3164

GB: Na czym możemy cię przyłapać, gdy jesteś z dala od swojego artyzmu?

ES: Uwielbiam czytać, pisać, biwakować i przebywać na świeżym powietrzu. W tej chwili dobrze się bawię, ucząc się ponownie grać. Niedawno kupiłem wrotki. Uwielbiałem jeździć na łyżwach, kiedy byłem dzieckiem, a ponowne uczenie się tego było świetnym sposobem na odstresowanie się przed dorosłością.

CA: Wydaje mi się, że zawsze mam projekt remontu domu lub strategy remontu czegoś, co sprawia, że ​​jestem dość zajęty. Uwielbiam też spędzać czas na świeżym powietrzu: piesze wędrówki, spływy kajakowe i zabieranie moich 2 psów na górskie szlaki. Utah jest NAJLEPSZE do zwiedzania.

IMG_3163

GB: Czy masz ulubiony projekt lub serial, nad którym pracowałeś?

ES: Jestem naprawdę dumny z pokazów artystycznych, których byłem kuratorem. Najnowszym pokazem był „The Beat of Our Blood”, który był wystawą z udziałem wyłącznie artystów BIPOC. Stworzyłam obraz mieszany do wystawy „Ona staje się”. Tematem obrazu jest kobieta-pantera i jest to moja aktualna ulubiona.

CA: Okno Obtained Beauty Summer season Pride jest moim nowym ulubionym! Fajnie było współpracować z Essie i niesamowitymi kobietami z Got Beauty, aby stworzyć coś o tak dużym znaczeniu i celu, ale jest to też po prostu tak ładne. Miłość jest miłością!

GB: Więc co dalej z każdym z was?

ES: Obecnie pracuję nad wystawą indywidualną zatytułowaną „Ogień w jej oczach”. Ta wystawa jako całość ma być komentarzem na temat tego, w jaki sposób koloryzm, faktura i zinternalizowany rasizm w czarnej społeczności były pod silnym wpływem eurocentrycznych standardów piękna. Niektóre utwory będą wizualnymi tłumaczeniami moich przeżytych doświadczeń jako czarnoskórej kobiety w Stanach Zjednoczonych. Inne prace będą podkreślać siłę i zmysłowość czarnej kobiecej formy, jednocześnie zgłębiając tematy seksualności, ekspresji płciowej i samoakceptacji. Pokaz jest wstępnie ustawiony na listopad 2022 roku.

CA: Nie mogę się doczekać, aby stać się większym i odważniejszym podczas inscenizacji sesji zdjęciowych! Mam w głowie tyle pomysłów na to, co chciałbym zrobić. Sesje Elopement, stylizowane zdjęcia ślubne, zdjęcia lifestylowe… A ostatecznie marzeniem jest tworzenie wizualnych dzieł sztuki dla business do wykorzystania w ekspozycjach i reklamach. Dziękuję Ci, Bought Beauty, za przybliżenie mnie do tego marzenia!

Do Essie i CJ: Dziękujemy za poświęcenie czasu na rozmowę z nami i rzucenie światła na miłość i wizję, które nasza społeczność ma do zaoferowania. Nasz świat jest piękniejszy dzięki każdemu z Was. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoją nadchodzącą sztukę!

Odwiedź nas w sklepie przy 900 E. 2100 S. w Salt Lake Town, aby obejrzeć nasz pokaz Satisfaction 2022.