May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Mi9 Retail wyróżniony w Retail CIO Radar 2022

Mi9 Retail Logo

NOWY JORK i MIAMI, 7 stycznia 2022 – Mi9 Retail został uznany przez magazyn Retail Now za lidera w kategorii Merchandising w Retail CIO Radar 2022, pierwszej w swoim rodzaju corocznej liście najbardziej innowacyjnych i transformujących dostawców rozwiązań technologicznych dla handlu detalicznego.

Dokonując tego wyboru, zespół redakcyjny Retail Currently przeanalizował świat rozwiązań Retail w 16 kategoriach — skanując prawie 7000 kandydatów i nominowanych. W oparciu o innowacyjne i transformacyjne możliwości rozwiązania, znaczenie branżowe rozwiązywanego problemu, historię klientów, zastrzeżone wyniki mozaikowe, siłę i kompetencje zespołu, przywództwo w branży, udział w rynku i krajobraz konkurencyjny, panel ekspertów branżowych, analityków i Retail Today Redakcja wybrała Mi9 Retail na część prestiżowego „Radar CIO ds. handlu detalicznego 2022”.

„Retail CIO Radar 2022 pomaga CIO i liderom handlu detalicznego być na bieżąco z najnowszymi innowacjami. Dyrektorzy ds. handlu detalicznego mogą wykorzystać tę specjalną edycję, aby doradzić obszarom biznesowym, jak przebić się przez szum na rynku, gdy priorytetowo traktuje się inwestycje w technologię handlu detalicznego w destrukcyjnym i nieprzewidywalnym cyfrowym środowisku biznesowym” — powiedział John Mathews, redaktor zarządzający magazynu Retail Nowadays.

„Cieszymy się, że Mi9 Retail za wiodącą pozycję w kategorii Merchandising. Jako zwycięzca „Retail CIO Radar 2022”, Mi9 Retail dołącza do elitarnej listy zwycięskich organization, które każdy detalista musi znać, rozważając i rozwijając swoje strategie transformacji cyfrowej” – dodał Mathews.

Eugene Voronov, wiceprezes i dyrektor generalny ds. systemów detalicznych w Mi9 Retail, skomentował: „Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni jako część „Rady CIO ds. sprzedaży detalicznej 2022” przez magazyn Retail These days. Ta nagroda jest świadectwem zaangażowania, poświęcenia i wkładu zespołu Mi9 Retail w budowanie silnych partnerstw z naszymi klientami i inwestowanie w innowacje, aby pomóc im rozwiązywać codzienne wyzwania”.

Informacje o magazynie Retail Currently: (retail-currently.com)
Retail Nowadays prezentuje nowości, pojawiające się technologie oraz problemy i fashionable kształtujące branżę detaliczną. Retail Today’s internetowy portal i cyfrowy magazyn to zaufane źródła informacji dla liderów handlu detalicznego, kadry kierowniczej wyższego szczebla, administratorów, dyrektorów IT, specjalistów ds. technologii oraz dostawców detalicznych. Handel detaliczny dociera dziś do ponad 30 pionowych segmentów rynku we wszystkich kanałach sprzedaży detalicznej: Brick & Moździerz, czysty eCommerce i wielokanałowy. Mamy ściśle ukierunkowaną grupę docelową on line, składającą się z liderów handlu detalicznego, kadry kierowniczej, menedżerów i przedsiębiorców.

O Mi9 Retail
Mi9 umożliwia wiodącym sprzedawcom na świecie optymalizację ich wielokanałowych operacji detalicznych w sklepie, on the internet i na dowolnym urządzeniu. Nasze korporacyjne systemy sprzedaży detalicznej ułatwiają lepsze zarządzanie towarami centralnie i w sklepie nasze systemy punktów sprzedaży zwiększają przychody i zaangażowanie klientów a nasze narzędzia analityczne skracają czas uzyskiwania informacji. Rozwiązania oparte na chmurze Mi9 są skalowalne, niezawodne i bezpieczne. Mi9 Retail zobowiązuje się do pomocy sprzedawcom na ich drodze do sukcesu, aby mogli zmaksymalizować przychody, zwiększyć marże i obniżyć koszty.