Moje ulubione białe dżinsy na lato

Moje ulubione białe dżinsy na lato

Co nosiłem ostatnio Cz. 83

Wesołego poniedziałku, przyjaciele! Zwykle publikuję to, co ostatnio nosiłem, w środy, ale mój harmonogram trochę się zmienił z powodu zobowiązań sponsorowanych i publikuję to dzisiaj. To trochę doozie, więc weź drugą filiżankę kawy i przygotuj się na przewijanie!

Rozmowa przy kawie 24.07.22

Co za trąba powietrzna w tym tygodniu! W zeszły niedzielny poranek napisałem swoją przemowę przy kawie przed wyruszeniem na lotnisko na naszą podróż do Maine, a jestem już w domu i przygotowuję się do kolejnego tygodnia pracy, spotkań i zobowiązań rodzinnych.

Powrót do szkoły Essentials dla życia w akademiku

Nie mogę uwierzyć, że nadszedł już czas, aby porozmawiać o wysłaniu mojej córki z powrotem do college’u, ale nie możemy dłużej ignorować nieuniknionego. Znaleźliśmy kilka naprawdę dobrych ofert na niezbędne rzeczy do życia w akademiku podczas wydarzenia Powrót do szkoły Macy’s: Teraz do 24 lipca otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na sprzęt Powrót do szkoły i nie tylko z kodem BTS!

Zaopatrz się w podstawowe informacje na temat końca lata w Gap Factory

Wszyscy już wiecie, że szorty i t-shirty to prawie mój letni mundurek. Nie mam nic przeciwko wydawaniu trochę więcej, ponieważ noszę je tak dużo, ale często dostaję prośby o bardziej ekonomiczne wersje, więc zamówiłem kilka letnich podstaw z Hole Manufacturing unit, aby wypróbować.