Najlepsze i najgorsze zakupy: wiosna-lato 2022

Najlepsze i najgorsze zakupy: wiosna-lato 2022

Jesienne przejście na szczyt zaokrąglenia

Kiedy poprosiłem o opinię na temat tego, co wszyscy chcielibyście zobaczyć w tym miesiącu, miałem kilka próśb o jesienne przejścia przejściowe. W sklepach jest teraz wiele, więc zrobiłem dla ciebie szybki przegląd, ale najpierw pozwól, że przedstawię szczegóły dotyczące tego przejściowego wyglądu.

Co nosiłem ostatnio Cz. 84

Przedzieramy się tutaj przez kolejny tydzień, a ja podsumowałem to, co ostatnio miałem na sobie, aby podzielić się z wami dzisiaj. Nadal podziwiam fakt, że nikogo nie obchodzi, w co się ubieram, ale oto jesteśmy! Te zdjęcia zaczynają się zaraz po powrocie do domu z naszych krótkich wakacji w Maine.

Przejściowy craze do wypróbowania: kamizelka swetrowa

Wczoraj zaczęliśmy dyskutować o trendach jesiennych 2022 roku oraz o tym, co wejdzie i co wydarzy się w nadchodzącym sezonie. Jednym z moich ulubionych trendów przejściowych jest kamizelka swetrowa, ponieważ uwielbiam dzianinę, a 10 element jest łatwy do noszenia od czasu do czasu.

Jesienne fashionable w modzie: co wejdzie i co będzie w 2022 roku

Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom dobiegła końca, ale wyraźnie wprawiła nas w nastrój na jesienną modę, ponieważ ciągle otrzymuję pytania o jesienne stylish w modzie 2022 oraz o tym, co jest i co jest. Ten put up zawiera wszystkie model, które będą modne w tym sezonie i które z nich wychodzą.