May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Najlepsze produkty tygodnia

Odcień/kolor skóry: Jasny, neutralny odcień skóry, zielone oczy, s&p włosy

Jaki był twój ulubiony makijaż, który nosiłaś w zeszłym tygodniu?
• OCZY: Jednorazowe nakładanie przy użyciu Clinique All About Shadow w kolorze Nude Rose na powiece i załamaniu, kredce do oczu UD 24/7 Glide-On w kolorze Mushroom na dolnej linii rzęs, tuszu do rzęs CoverGirl Clump Crusher, a do brwi, kombinacji Korzyści Goof Evidence i Exactly My Brow, oba w kolorze szarym.
• TWARZ: Estée Lauder Double Put on Makeup w kolorze Desert Beige, Lancome Effacernes Water-resistant Concealer w kolorze Mild Buff, MAC Sheertone Blush w kolorze Blushbaby, MAC Blot Powder.
• UST: Aksamitne human body MAC

Jaki był dla ciebie główny produkt tygodnia? Clinique All About Shadow w Nude Rose. Okay, wiem, że 10 cień do powiek otrzymał fatalną ocenę na Temptalii, a na gołej skórze z pewnością zasługuje na tę ocenę, ale po nałożeniu palcem na podkład NYX Evidence It Water-proof Eyeshadow Primer, a następnie za pomocą pędzla Sigma E25 do rozcierania, działa bardzo ładnie i utrzymuje się cały dzień, dopóki go nie zmyję. To subtelny odcień, ale uwielbiam sposób, w jaki wydobywa moje zielone oczy. Pomimo słabej oceny stał się jednym z moich ulubionych cieni do powiek w dzisiejszych czasach. Jakie to dziwne… nigdy nie sądziłem, że powiem to o cieniu do powiek Clinique!

Jakieś produkty, których chcesz użyć w przyszłym tygodniu? Chcę nadal obracać szminki, w szczególności MAC Yash, Cherish i Honeylove UD zależy od ruchu i rocznica Hudy. Jeśli chodzi o perfumy, planuję użyć Gucci Bloom Acqua di Fiori.