May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Najlepsze stroje kąpielowe dla kobiet na Amazon w 2022 r.

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Sezon kostiumów kąpielowych zbliża się wielkimi krokami, a jeśli jesteś tak samo podekscytowany jak my, czytaj dalej. W tym roku do naszej garderoby dodajemy kilka nowych stylów pływania, ponieważ chcemy czuć się najlepiej na plaży lub basenie. Jeśli zgubiłeś się w morzu bandeau i bezczelnych pośladków, nie bój się. Amazon ma mnóstwo uroczych stylów w różnych przedziałach cenowych, więc na pewno znajdziesz coś, co najbardziej Ci odpowiada.

Niezależnie od tego, czy chcesz bikini z wysokim stanem, czy kolorowe jednoczęściowe jednoczęściowe, sklep internetowy ma wiele stylów godnych Instagrama, które możesz wrzucić do swojego wirtualnego koszyka. Przyglądamy się krojowi z wycięciem i neutralnemu elementowi, który możemy nosić ze wszystkim. Jeśli myślisz o planowaniu zabawnych wakacji na plaży tego lata lub po prostu chcesz położyć się i opalać się słońcem, nadszedł czas, aby wybrać nowy kostium kąpielowy. Prawdopodobnie do czasu, gdy będziesz się przygotowywać do tej podróży, wybrane przez Ciebie modele zostaną wyprzedane! Poza tym nigdy nie chcesz zostać przyłapany na nieoczekiwanym zaproszeniu na imprezę przy basenie i nic do noszenia. Sprawdź nasze typy na stronie i zdobądź coś nowego z wyprzedaży Amazon Key Day.

Dodatkowe raporty Macy Cate Williams i Shelcy Joseph