May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Nasz nowy salon Rush Brighton już otwarty

Po raz pierwszy otworzyliśmy nasz salon w Brighton w 2011 roku i po powitaniu wielu klientów przez drzwi salonu pomyśleliśmy, że nadszedł czas na przeprowadzkę i otwarcie zupełnie nowego salonu. Przedstawiamy Państwu nasz wspaniały nowy salon Brighton przy ulicy Duke Street 7. Zespół ciężko pracował nad odnowieniem lokalizacji, aby uczynić ją relaksującą, wyrafinowaną? […]

Powrót do aukcji

Po raz pierwszy otworzyliśmy nasz salon w Brighton w 2011 roku i po powitaniu wielu klientów przez drzwi salonu pomyśleliśmy, że nadszedł czas na przeprowadzkę i otwarcie zupełnie nowego salonu.

Przedstawiamy Państwu nasz wspaniały nowy salon Brighton przy ulicy Duke Street 7.

Zespół ciężko pracował nad renowacją lokalizacji, aby stała się relaksującą, wyrafinowaną przestrzenią dla wszystkich naszych obecnych i nowych klientów. A zespół nie może się doczekać, kiedy cię tam zobaczymy, aby zadziałać magią na twoich włosach.

Zajrzyj do salonu, aby zobaczyć, czego możesz się spodziewać podczas następnej wizyty.


Dzięki szerokiej gamie usług do wyboru, w tym: pasemka, balejaż, strzyżenie i wykończenie, keratynowe powieki i niesamowite zabiegi, takie jak Olaplex i Kerastase Fusio-Dose, nasz salon Brighton jest tutaj, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z włosami. Aby umówić się na wizytę w naszym nowym, lśniącym salonie, wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Nie możemy się doczekać, aby wkrótce Cię zobaczyć, mamy nadzieję, że pokochasz go tak samo jak nas!