May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Nowy tatuaż z motywem Disneya Pete’a Davidsona jest dedykowany Kim Kardashian — zobacz zdjęcia

Czy jest lepszy sposób na wyznanie swojej miłości niż tuszem do tatuażu? Dla niektórych permanentny tatuaż dedykowany partnerowi może wydawać się ryzykowny, ale nie dla Pete Davidson który z łatwością ma ponad 70 tatuaży. The Sobotnia noc na żywo ciało gwiazdy jest już pokryte tatuażami poświęconymi jego piękności Kim Kardashian, w tym jeden z napisem „moja dziewczyna jest prawnikiem”. Teraz dodał nowy atrament w stylu Disneya, który podkreśla ich związek z jego ogromną kolekcją ozdób ciała — i jest tak mały, że potrzebujesz szkła powiększającego, aby go zobaczyć.

Zauważyliśmy nowy tatuaż w zrzutu zdjęć, który Kim Kardashian udostępnił w poniedziałek, 11 lipca. Pokaz slajdów zawierał kilka zdjęć Kardashiana i Davidsona razem, ale możesz zobaczyć bardzo mały tatuaż na pierwszym zdjęciu. Na początku może być bardzo trudno go zauważyć, ale spójrz na jego lewy obojczyk, a zobaczysz „Jasmine and Aladdin” napisany malusieńką czcionką kursywą.

Jeśli nie śledziłeś ich związku, możesz być zdezorientowany, co Aladyn lub Jasmine ma do czynienia z duetem. Ale w październiku 2021 roku, kiedy gościła Kim Kardashian SNL, ona i Davidson przebrani za Jasmine i Aladdin, odpowiednio, na skecz, a oboje podzielili się swoim pierwszym pocałunkiem w telewizji. Niedługo potem zaczęli się spotykać, więc ten mały atrament służy jako urocza pamiątka.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.