May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

O co zapytać swoją technikę rzęs, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z przedłużaniem rzęs

what to ask your lash tech

Jeśli zastanawiasz się nad przedłużaniem rzęs lub umówiłeś się już na wizytę, gratulujemy! Zaraz dostaniesz jeden z najbardziej efektownych zabiegów.

Istnieją już od dłuższego czasu, ale może być trudno wiedzieć, o co prosić, jeśli nie jesteś dobrze zorientowany w świecie przedłużania rzęs!

Wyszukaj „przedłużenia rzęs” na Instagramie lub Google Photos, a spotkasz się ze wszystkimi rodzajami rzęs, od mega objętości, przez koci styl, po delikatne hybrydy – ale co to wszystko oznacza, a jeśli nie chcesz pogrubiony rzęs? Cóż, na szczęście dla Ciebie, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przebrnąć przez pole minowe, jakim jest przedłużanie rzęs!

o co zapytać swoją technikę rzęs

Czym dokładnie są przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs są – ogólnie rzecz biorąc – wykonane z włókien syntetycznych. Kiedy przedłużamy rzęsy, używamy pęsety z bardzo cienką końcówką, aby wyizolować jedną z twoich naturalnych rzęs i nakładamy na tę rzęsę pojedynczą przedłużkę (lub wachlarz przedłużeń, jeśli masz zestaw do rzęs objętościowych). Powtarzamy to, aż każda twoja rzęsa zostanie pokryta.

Rodzaje przedłużania rzęs

Norki

Przedłużanie rzęs Mink to świetny wybór, jeśli zależy Ci na naturalnym wyglądzie. Prawdziwe futro z norek sprawia, że ​​wyglądają i są bardzo naturalne. Są jednak najdroższym rodzajem przedłużania rzęs.

Syntetyczny

Aby uzyskać niedrogą alternatywę, rozważ syntetyczne przedłużanie rzęs. Są wykonane z włókien syntetycznych, dzięki czemu nie są tak miękkie jak przedłużanie rzęs z norek. Jeśli chcesz uzyskać naturalny wygląd, nadal są dobrym wyborem.

Jedwab

Aby uzyskać coś bardziej dramatycznego, wypróbuj jedwabne przedłużanie rzęs. Włókna jedwabiu sprawiają, że są just one bardzo miękkie i wyglądają naturalnie. Jednak są też drogie.

Aplikacja, którą chcesz

Istnieje wiele sposobów przedłużania rzęs pod względem objętości i pokrycia, ale na początek przejrzymy trzy główne – klasyki, hybrydy i objętość.

Rzęsy klasyczne są czasami określane po prostu jako „pojedyncze przedłużanie rzęs”, ponieważ są dokładnie tym – jednym przedłużeniem rzęs umieszczonym na jednej naturalnej rzęsie. Mogą być super subtelne, dawać efekt tuszu do rzęs, a nawet być nieco bardziej dramatyczne, w zależności od tego, jakich rzęs używamy.

Objętość rzęs są zrobione z wachlarzy rzęs – są just one znacznie cieńsze niż rzęsy używane do tworzenia klasycznych zestawów rzęs i jako takie można je przerobić na małe wachlarze, które nadają rzęsom puszysty wygląd. Objętość (jak wszystko inne związane z przedłużaniem rzęs) ma wiele postaci. Zwykle Twój technik rzęs wykonuje wentylatory ręcznie podczas pracy. Mimo to możesz również uzyskać gotowe wentylatory, co zaoszczędzi trochę czasu Tobie i Twojej technologii rzęs, jednocześnie zapewniając te same niesamowite rezultaty.

Rzęsy hybrydowepo prostu, są mieszanką rzęs klasycznych i objętościowych – w zależności od wyglądu masz nadzieję, że twoja lash tech może użyć więcej klasyki niż wachlarzy pogrubiających lub odwrotnie, albo może zdecydować się na równomierny podział 50/50.

O co więc zapytać swojego technika rzęs, kiedy umawiasz się na wizytę?

Poznaj podstawy pielęgnacji przedłużanych rzęs

Twoja technika rzęs będzie w stanie przekazać Ci wszystkie szczegóły, ale warto wiedzieć o kilku rzeczach związanych z wizytą. Przedłużanie rzęs jest półtrwałe, co oznacza, że ​​przy odpowiedniej pielęgnacji będzie trwać od 4 do 6 tygodni. Zapytaj swojego technika rzęs, jak najlepiej zadbać o swoje przedłużanie i jakiego rodzaju produktów użyć.

Dowiedz się, co działa dla Ciebie

Kiedy zamierzasz przedłużać rzęsy, masz wiele opcji pod względem długości, grubości i podkręcenia. Zapytaj swojego technika rzęs o to, co najlepiej pasuje do kształtu Twoich oczu i jaki wygląd chcesz uzyskać.

Konserwacja

Przedłużanie rzęs wymaga pewnej pielęgnacji. Będziesz musiał je uzupełniać co 4-6 tygodni, a od czasu do czasu może być konieczne przycięcie. Koniecznie zapytaj swojego technika rzęs o najlepszy sposób dbania o przedłużanie, aby wyglądały jak najlepiej.

Zadawanie pytań to najlepszy sposób, aby zapewnić sobie wspaniałe wrażenia z przedłużania rzęs. Pamiętaj, aby przed wizytą zapytać swojego technika o wszystko, czego nie jesteś pewien.

jak poprosić o przedłużenie rzęs

Styl

Kiedy mówimy o stylizacji, mówimy o kształcie przedłużania rzęs – istnieją trzy „główne” kształty, ale – jeśli nie zgadłeś na podstawie wszystkich innych aspektów przedłużania rzęs – istnieją różne sposoby, w jakie mogą one wygląd w zależności od sposobu ich zastosowania. Raczej nie będziesz musiała znać dokładnej stylizacji, której używa twoja technika rzęs, ale jeśli jesteś kimś podobnym do nas, i tak może cię to zainteresować!

Dolly lub otwarte oko

Odnosi się do dość symetrycznej stylizacji, w której najdłuższe rzęsy są nakładane na środek oka, a ich długość skraca się w miarę zbliżania się do kącików oczu.

Stylizacja wiewiórki

Nie, nie wiemy, dlaczego wybrali wiewiórkę jako nazwę!) to dość uniwersalny styl, jeśli chodzi o kształtowanie, ponieważ podąża za naturalnym łukiem brwi i typowym wzrostem naturalnych rzęs.

Styl kota

Charakteryzuje się dłuższą długością zewnętrznych kącików oczu, co daje seksowny, lekki ruch! Style kotów to najczęściej polecane kształty, o których wszyscy słyszeli. Jednak w rzeczywistości odpowiada bardzo niewielu osobom, ponieważ może powodować smutek w oczach ze względu na dodatkową długość na końcach oczu.

Pytania do zadania

  • Jak często powinnam czyścić rzęsy?
  • Jakiego środka czyszczącego powinienem użyć?
  • Jak mogę zapobiec przedwczesnemu wypadaniu moich przedłużanych rzęs?
  • Co zrobić, jeśli mam reakcję alergiczną na klej do rzęs?

Dolna linia

A więc masz to – podstawy przedłużania rzęs i o co prosić swoją lash tech! Im więcej przyglądasz się rzęsom i im więcej ich dostaniesz, tym więcej stylów i stylizacji natkniesz się na siebie i tym więcej kreatywności możesz sobie pozwolić na swoją technologię rzęs!

O ile UWIELBIAM te kolczaste, delikatne zestawy do powiększania rzęs, które widzimy w mediach społecznościowych, nasza szczera rada dla Ciebie to zacząć od małych rzeczy – albo wybierz klasykę, albo bardzo lekką objętość i daj znać swojemu technikowi rzęs, że chcesz czegoś bardziej naturalnego, więc że mogą wybrać mniej dramatyczne loki i długości.

Natomiast przedłużane rzęsy – przy prawidłowym nałożeniu – są lekkie i w ogóle nie obciążają Twoich naturalnych rzęs. Przejście od nigdy nie przedłużania rzęs do dramatycznego zestawu objętości będzie wydawać się ciężkie i prawdopodobnie nie polubisz ich!