May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Peleton kończy wewnętrzne operacje dostawcze na ostatniej mili

Peleton kończy wewnętrzne operacje dostawcze na ostatniej mili

Dostawca sprzętu do ćwiczeń, Peloton, zleci wszystkie funkcje magazynowania i dostawy na ostatniej mili zewnętrznym partnerom logistycznym (3PL), aby zaoszczędzić na kosztach.

Przeprowadzka nastąpi w nadchodzących tygodniach, a zamknięcie fizycznych sklepów detalicznych zapowiedziano również na 2023 r., Ponieważ firma pracuje nad osiągnięciem rentowności.

„Zmiana naszych dostaw na ostatnią milę do 3PL zmniejszy nasze koszty dostawy na produkt nawet o 50% i umożliwi nam wywiązanie się z naszych zobowiązań w zakresie dostaw w możliwie najbardziej opłacalny sposób” – napisał Barry McCarthy, dyrektor generalny w notatka dla personelu w piątek [12 August 2022].

„Te rozszerzone partnerstwa oznaczają, że możemy zapewnić, że mamy możliwość skalowania w górę i w dół w miarę wahań głośności” – napisał.

Co więcej, borykająca się z trudnościami firma health and fitness zamknie wszystkie 16 magazynów, które wspierały dostawy wewnętrzne, przy spodziewanych zwolnieniach. W ramach zamykania sklepów detalicznych prawdopodobnie zniknie do 780 miejsc pracy.

Biznes Peletonu rozkwitł podczas pandemii, wysyłając akcje aż do 120,62 USD za sztukę. Jednak popyt zaczął zwalniać, gdy ludzie znowu zaczęli wychodzić. Akcje Peletonu spadły w tym roku o 60%, osiągając najniższy w historii poziom 8,22 USD w połowie lipca.

Post, w którym Peloton kończy wewnętrzne operacje dostaw na ostatniej mili, pojawił się jako pierwszy na eDelivery.web.